Fontanas jau išjungtas

SKAITYTOJAI TEIRAVOSI    


Kuršėniškiai ir miesto svečiai pastebėjo, jog jau beveik nuo spalio vidurios neveikia fontanas Lauryno Ivinskio aikštėje. Žmonės spėliojo, jog jis vėl sugedo. Tačiau paaiškėjo, jog fontanas išjungtas žiemos sezonui.

Pasigedo fontano

Į redakciją paskambinę kuršėniškiai teiravosi, kodėl nuo spalio pabaigos neveikia fontanas Lauryno Ivinskio aikštėje.

„Lapkričio pradžioje iš užsienio trumpam sugrįžo vaikai. Praėjusį savaitgalį kartu su jais temstant nuėjome pasižiūrėti spalvotojo fontano. Tačiau išvydome tik tamsą. Fontanas ne tik nešvietė, bet ir visai neveikė. Kodėl ir vėl neveikia fontanas, nejau jis išjungtas žiemos sezonui“, – teiravosi į redakciją paskambinusi kuršėniškė.

Redakcija sulaukė ir daugiau panašių skambučių. Žmonės teiravosi, ar fontanas ir vėl sugedo, o jei buvo išjungtas žiemos sezonui, tai kodėl apie tai miesto seniūnija nepasivargino informuoti gyventojų.

Išjungtas žiemos sezonui

Apie tai „Kuršėnų krašto žinios“ pasiteiravo Kuršėnų miesto seniūnijoje.

Seniūno pavaduotoja Giedrė Karkalienė sakė, jog fontanas šiemet tikrai jau nebeveiks.

„Jis jau paruoštas žiemos sezonui. Kadangi orai labai permainingi, tai jau po pirmųjų didesnių šalnų fontaną išjungėme ir užkonservavome šaltajam metų sezonui. Tad kuršėniškiams teks priprasti, jog žiemą mieste nebus aikštės puošmenos“, – sakė seniūno pavaduotoja.

Ano jos, greitai miesto aikštę papuoš žaliaskarė eglė, kuri miestiečius džiugins iki Trijų Karalių.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.
Sauliaus JUŠKEVIČIAUS nuotr.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts