Europos kiokiušin karatė čempionate kuršėniškiai iškovojo bronzos medalius

Lapkričio 13-14 dienomis Rumunijoje, Oradea mieste vyko Europos U16, U18 ir U20 kiokušin karatė čempionatas. Čempionate susirinko dalyvauti stipriausi 443 sportininkai iš 19 šalių. Tarp gausios Lietuvos rinktinės delegacijos (70 sportininkų) į varžybas vyko 3 kuršėniškiai. Visi jie dalyvavo skirtingose amžiaus grupėse ir prisidėjo prie bendro rezultato – Lietuva užėmė 3 komandinę vietą. Į priekį praleido tik nugalėtojos Ukrainos ir antrą vietą iškovojusios Lenkijos komandas.

Kuršėniškiams šis čempionatas tapo bronziniu. Vyriausiųjų U20 amžiaus ir virš 90 kg kategorijoje 3 vietą iškovojo Lukas Neimantas. Taip pat puikiai atrankinėse kovose pasirodžiusiam Gvidui Rimkui nepavyko patekti į finalą ir liko džiaugtis iškovota 3 vieta. Puikiai atrankinėse kovose dalyvavęs Vakaris Kaveckas lemtingu momentu praleido tašką ir liko tenkintis 5-8 vieta.  Visi 3 kovotojai pavasarį baigė Kuršėnų sporto mokyklą ir toliau sportuoja Kuršėnų kiokušin karatė klube Dao pas trenerį Valdemarą Mitkų. Aukščiausio lygio čempionate jaunimas įgijo neįkainojamos patirties, kas tikėtina ateityje padės kovoti dėl pačių aukščiausių apdovanojimo ne tik Europos čempionatuose, bet ir aukštesnio lygio varžybose.