Dvidešimt metų nenutrūkusi dainų pynė 

Paskutinį lapkričio šeštadienį Šakynos filialo Žarėnų salės moterų vokalinis ansamblis savo gerbėjus ir draugus pakvietė į regioninę vokalinių ansamblių šventę bei paminėjo savo jubiliejų.

Šiais metais moterų ansamblis švenčia savo dvidešimtmetį, todėl visi svečiai ir gerbėjai rinkosi su gėlėmis ir dovanomis. Buvo prisiminta kolektyvo susikūrimo pradžia. Pirmoji vadovė buvo Sandra Banevičienė. Iš tuometinio ansamblio dabar dainuoja tik Šakynos filialo renginių organizatorė Sigita Butvidienė ir Daiva Vaitkutė. Šventės proga buvo prisimintos ir buvusios dainininkės, ir jau Anapilin iškeliavęs buvęs vadovas Jonas Gintauskas.

Pasveikinti dainininkių atvyko rajono vicemeras Algis Mačiulis, rajono Tarybos narys Rymantas Norkus, rajono Kultūros centro direktorė Jovita Lubienė, Šakynos seniūno pavaduotoja Rina Gedminienė, Žarėnų bendruomenės pirmininkė Jolanta Gedaminskienė.  Renginių organizatorei S. Butvidienei ir meno vadovui Alfonsui Giedrai buvo įteikti Šiaulių rajono administracijos Kultūros skyriaus padėkos raštai, ansamblio dainininkėms rajono Kultūros centro padėkos. Sveikintojai kolektyvui linkėjo ilgų gyvavimo metų, skambių dainų.

Linksmiausia dalis prasidėjo, kai į sceną ėmė lipti vokaliniai ansambliai, kurie be savo dainų, negailėjo gražių žodžių ir dovanų. Šventėje dalyvavo Telšių rajono Žarėnų kultūros centro vokalinis ansamblis (vadovas Vidas Petrauskas), Joniškio rajono Skaisgirio filialo moterų vokalinis ansamblis (vadovė Birutė Dauginytė), Joniškio rajono Žagarės kultūros centro Gaižaičių filialo moterų vokalinis ansamblis (vadovas Rimantas Mickevičius), Akmenės rajono Kruopių kultūros namų moterų vokalinis ansamblis (vadovas Algimantas Lakačiauskas), rajono Kultūros centro Šakynos filialo moterų vokalinis ansamblis bei Šakynos filialo Žarėnų salės moterų vokalinis ansamblis (abiejų kolektyvų vadovas A. Giedra).

Renginį vedė: Kužių ir Gilaičių vyresnioji bibliotekininkė Rima Bielskienė ir Kužių gimnazijos moksleivis Augustas Jasiūnas.

Kolektyvo vardu S. Butvidienė dėkojo ir saldžiomis dovanomis apdovanojo atvykusius ansamblius. Nepamiršta padėkoti ir nuolatiniams rėmėjams: Snieguolei ir Petrui Dauniams, Gitanai ir Vytautui Petrokams, Zitai ir Virgilijui Ivoškevičiams, Gvidui Jarušauskui.

Po bendros „Ilgiausių metų“ dainos buvo suvalgytas didžiulis pyragas, sudainuotos skambios dainos.

Šakynos filialo inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts