Dvi pirmosios vietos Pagėgiuose 


Pagėgiuose vyko „Mažosios Lietuvos pusmaratonio“ varžybos. Į bėgimą susirinko nemenkas būrelis Lietuvos bėgimo mėgėjų. Varžybose startavo ir keturi Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai.

Bėgime buvo trys nuotoliai: 2, 10 ir 21,1 kilometro. Visi mūsiškiai startavo 21,1 km distancijoje. Tarp vyrų, gimusių 1979 metais ir jaunesnių, amžiaus grupėje septintas finišo liniją kirto Edvinas Kožkus (rezultatas 1.33,39 valandos), o su traumomis vargstantis Remigijus Zalumskis parbėgo dešimtas (rezultatas 1.41,42 valandos).

Tarp moterų, gimusių 1978-1969 metais, amžiaus grupėje ir absoliučioje įskaitoje nugalėtoja tapo Dalia Lukošienė (rezultatas 1.36,44 valandos).

Tarp moterų, gimusių 1968 metais ir vyresnių, amžiaus grupėje taip pat pirma finišavo, savo pirmajame pusmaratonyje startavusi, Renata Macijauskienė (rezultatas 1.52,36 val.).

Visi nuotolius įveikę dalyviai buvo apdovanoti dalyvio medaliais. Prizininkai gavo nemokamą registraciją į Vilniaus ar Kauno maratonus pasirinktinai. Absoliutiems nugalėtojams įsteigtas prizas kelionė į pasirinktą Europos sostinę.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts