Drąsučių moterys domisi sveika gyvensena

Kultūros centro Drąsučių filialo moterų klubas „Gyvenimo prieskoniai“, bendradarbiaudamas su Šiaulių rajono savivaldybės sveikatos visuomenės biuru bei Drąsučių bendruomene, organizavo paskaitą „Kaulų, sąnarių, stuburo gydymas ir profilaktika“.

Tarptautinio Didžiosios Britanijos homeopatijos centro atstovas Lietuvai Tomas Vilūnas teigė, kad sąnarys – tai svarbi mūsų kūno dalis, kuri tarpusavyje jungia du arba daugiau kaulų. Tačiau bėgant metams sąnariai susidėvi, todėl ilgainiui juos pradeda skaudėti. Klausiate savęs, kodėl jums skauda sąnarius?

„Priežastys gali būti ne tik amžius, patirtos traumos, virusai, kaulų lūžiai, bet ir netinkama mityba bei mažas fizinis aktyvumas. Svarbu pastebėti, jog atsiradus problemoms su sąnariais skausmas būna ne vienintelis simptomas, dažnai jaučiamas sąnarių sukaustymas, braškėjimas, užsikirtimas arba jaučiama šiluma“, – aiškino jis Drąsučių moterims.

Lektoriaus žodžiais, žmogus per dieną turi nueiti nuo 7000 iki 10 000 žingsnių, o norint pagerinti kaulų, sąnarių veiklą reikia vartoti tik aukščiausios kokybės maistą, didinti fizinį aktyvumą, esant poreikiui vartoti gliukozaminą.

Gydytojui buvo užduodama daug klausimų. Susirinkusieji labai džiaugėsi, kad sužinojo, kaip reikia saugoti ir tausoti savo sąnarius, kaulus ir stuburą.

Gydytojas T. Vilūnas visiems palinkėjo būti sveikiems, daugiau šypsotis ir kuo mažiau patirti streso.

Inga JONUŠKIENĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts