Diskutuota dėl lengvatų rajono verslui

Antradienį įvyko Šiaulių rajono savivaldybės vadovų, Šiaulių rajono savivaldybės verslo tarybos ir komisijos, sudarytos lengvatoms verslo subjektams nustatyti už nekilnojamojo turto, žemės, valstybinės žemės nuomos, patalpų iš savivaldybės nuomos mokesčius ir rinkliavą už išorinę reklamą, posėdis nuotoliniu būdu.

Posėdyje dalyvavo rajono meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Česlovas Greičius, Savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, jo pavaduotoja Regina Rupšienė, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis ir generalinis direktorius Alfredas Jonuška, rajono Tarybos nariai Algimantas Gaubas, Eimantas Kirkutis, Šiaulių rajono verslo tarybos pirmininkas Raimundas Juknevičius bei kadenciją baigęs buvęs šios tarybos vadovas Žydrūnas Grinius, taip pat atsakingi Savivaldybės administracijos darbuotojai.

Posėdyje diskutuota apie galimybes ir poreikį dėl lengvatų, kurias Savivaldybė galėtų suteikti verslui COVID-19 padariniams sušvelninti. Svarstyta, kokios galėtų būti lengvatos įvairiems verslo sektoriams, už kokį laikotarpį jos galėtų būti suteikiamos. Taip pat aptarti ir kiti einamieji su verslu susiję reikalai.

Rita ŽADEIKYTĖ

Mero padėjėja

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts