„Didysis šeimos gynimo maršas 2021“ sulaukia vis daugiau palaikymo Su Vito TOMKAUS trigrašiu

„Didysis šeimos gynimo maršas 2021″ įvyks, kai šalyje nebeliks ribojimų, tad laisvėjant karantinui, organizacinė grupė vis aktyviau ruošiasi maršui ir planuoja galimą datą. Organizatoriai skelbia, kad sulaukia didžiulio visuomenės palaikymo ir dalijasi naujausia informacija.

Kovo 11-osios važiuotynės buvo puiki repeticija prieš „Didįjį šeimos gynimo maršą 2021“.

Akcijos sumanytojas ir vadovas Raimondas Grinevičius džiaugiasi, kad nuo idėjos paskelbimo praėjus trims savaitėms, susidomėjimas renginiu tik didėja: „Šiuo metu pateikti reikalingi dokumentai Kelių direkcijai, kurioje analizuojamas kelių, kuriais judėsime, apkrovimas. Taip pat jau pasirašytos sutartys su saugos tarnyba, keleivių vežėju Vilniuje. Planuojama, kad renginys vyks Vingio parke, kuris bus galutinis nuo Klaipėdos važiuojančios kolonos taškas. Skaičiuojamas galimas stovėjimo aikštelių užimtumas, atliekami kiti darbai. Prašymas dėl renginio Vilniaus savivaldybei jau parengtas. Laukiame visiško savivaldybių atlaisvinimo. Vos išgirdę tokį sprendimą, iš karto pateiksime prašymą.

Džiaugiamės, kad yra žmonių, kurie, tikėdami mūsų idėja, metė darbus ir ėmėsi mums padėti. Jau turime savo interneto svetainę seimusajudis.lt, kur galima rasti visą naujausią informaciją. Taip pat ir atributiką, kurią bus galima naudoti ant automobilių.

Be to, kviečiame įvairius meninius kolektyvus skirtinguose miestuose jungtis į akciją – dainomis ir pasirodymais palydėti iš jų miesto išvykstančias kolonas. Taip pat kviečiame keleivių vežimo kompanijas, kurios galėtų prisidėti vyresnio amžiaus žmonių pavėžėjimu į Vilnių, kad visų miestų gyventojai galėtų dalyvauti renginyje.”

Kaip skelbta anksčiau, važiuojanti kolona Vilniaus link pajudės iš Klaipėdos. Renginio koordinatorė Vakarų Lietuvoje Adelina Sabaliauskaitė sako, kad gyventojai ir žemaičių baikerių klubai aktyviai jungiasi prie renginio. „Džiaugiuosi žemaičiais. Patys žmonės siūlo nuomotis automobilius ir vežti žmones į renginius. Žmonės sako negalvoję, kad kada nors teks taip išeiti į gatvę, bet supranta, kad dabar yra tam reikalingas laikas”, – sako A.Sabaliauskaitė.

Maršo koordinatorė Rytų Lietuvoje Vitolda Račkova sakė, kad sulaukia daugybės įvairių pasiūlymų iš norinčių prisidėti: „Noriu pasidžiaugti, kad pagalbą siūlo ne tik pavieniai žmonės, bet ir bendruomenės. Vievio bendruomenei, panašu, teks vykti ne tik automobiliais, bet ir autobusais. Taip pat itin aktyvus jaunimas Druskininkuose. Labai džiugu, kad aktyviai jungiasi ne tik didieji, bet ir mažesni miestai bei jų gyventojai.”

Renginio organizatoriai džiaugiasi sulaukdami didžiulės paramos iš pasaulio lietuvių. „Primename, kad renginys nėra skirtas tik lietuviams. Sulaukiame didelio palaikymo iš Lietuvoje gyvenančių lenkų, totorių, rusų. Jie visi kartu važiuos ir dalyvaus bendroje akcijoje, norėdami parodyti savo poziciją, kad turime išsaugoti šeimos institutą”, – sako renginio komunikacijos vadovas Viktoras Jašinskas.

Renginio organizatoriai primena, kad svarbus ne tik dalyvavimas renginyje, bet ir politinių aktualijų stebėjimas. „Kaip žinoma, Stambulo konvencijos ratifikavimo į valdžią kreipėsi 19 nevyriausybinių organizacijų. Tačiau panagrinėjus jas išsamiau, pastebėjome pasikartojančias pavardes. Esu beveik tikras, kad tai tėra mažas būrelis asmenų, kuris neva atstovauja visų žmonių teisėms”, – sako R.Grinevičius.

„Vakaro žinios” primena, kad „Didysis šeimos gynimo maršas” organizuojamas, kaip visuomenės pasipriešinimas prieš šeimai pavojingų įstatymų iniciatyvas. „Neabejingi Lietuvos piliečiai ir visuomeninės organizacijos rengia „Didįjį Šeimos gynimo maršą 2021″. Mūsų šūkis: „Stipri šeima – stipri valstybė!” – sako renginio organizatoriai.

Vito Tomkaus trigrašis:

Brangūs “Respublikonai”! “Respublika” bei jos leidiniai (“Vakaro žinios”, “Vakarų ekspresas”, “Šiaulių kraštas” su savo Plungės, Kelmės, Joniškio, Pakruojo ir kt. laikraščiais) remia ir rems šią šventą akciją Vingio parke. Visais klausimais kreipkitės į mūsų redakcijas ir Jums viešai bus atsakyta.

Pagal galimybes spręsime ir transporto klausimus. Pvz.: bendrakeleivių suradimą ar net autobusų nuoma. Nemoku agituoti, bet pasakysiu paprastai: kam bus šeimos maršas, o kam paskutinis pasispardymas – priklausys tik nuo Tautos geros valios ir pasirinkimo. Metas pademonstruoti visai Lietuvai, kas yra tikrieji šios žemės šeimininkai, o kas tiktai parsidavę liaudies tarnai, kurie vardan Sorošo pinigų ir išprotėjusio Švabo planų yra pasiruošę savo Tėvą ir Motiną parduoti. (Tiesiogine prasme.) Kadangi naujai išrinktas seimas skuba priimti įstatymus, kuriais bus draudžiama ginti savo vaikus ir kitus šeimos narius, jaučiu, kad šis “Didysis šeimos gynimo maršas” yra mūsų paskutinis šansas.

Iki susitikimo!

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

KVIEČIAME DALYVAUTI KONKURSE!

Skatindami Šiaulių rajono savivaldybės gyventojus atsakingai rūpintis savo burnos higiena, Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja fotografijų konkursą „Rūpinuosi…