Dešimt prizininkų Kauno Kalėdiniame bėgime   

Kūčių išvakarėse Kaune vyko XV Kauno Kalėdinis bėgimas – 2018 bei LBMA paskutinis, dvyliktasis, tarpklubinės taurės etapas, į kurį susirinko gausus bėgikų būrys iš visos Lietuvos.

Prie starto linijos stojo ir dvidešimt devyni Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Prie mūsiškių šiose varžybose prisijungė ir šeši Vilniaus rajono atstovai. Dalyviai varžėsi 2,3 km, 5,8 km ir 11,6 km nuotoliuose.

Vaikai varžėsi įveikdami mažesnį ratuką per Panemunės šilą ir grįžtant palei Nemuną, o vyresniųjų rato ilgis buvo 5,8 km po visą Panemunės šilą.

2,3 km distancijoje mergaičių, gimusių 2006 metais ir jaunesnių, grupėje nugalėtoja tapo Vilniaus rajono atstovė Roneta Sabiūnaitė (rezultatas 11,31 minutės).

Toje pačioje grupėje tarp berniukų penktas finišavo Titas Ružinas (rezultatas 12,46 minutės).

2,3 km distancijoje mergaičių, gimusių 2003-2005 metais, grupėje dvyliktą vietą užėmė Ugnė Stanelytė (rezultatas 13,32 minutės).

Toje pačioje grupėje tarp berniukų trečias finišą pasiekė Mikas Montvilas (rezultatas 8,48 minutės), Daniel Bartusevič iš Vilniaus rajono tenkinosi ketvirtąja vieta (rezultatas 9,11 minutės), penktas liko Eimantas Zanizdra (rezultatas 9,17 minutės), Matas Baura buvo šeštas (rezultatas 9,35 minutės), Deividas Rastokas parbėgo vienuoliktas (rezultatas 10,02 minutės), o Žygimantas Vaitekaitis ir Dominykas Zanizdra pasidalino tryliktą-keturioliktą vietas (rezultatas 10,54 minutės).

2,3 km nuotolyje tarp merginų, gimusių 2000-2002 metais, pirma finišo liniją kirto Vilniaus rajoniškė Arijana Kotova (rezultatas 10,33 minutės), Neda Dovidaitytė buvo antra (rezultatas 10,52 minutės), ketvirtąja vieta tenkinosi Rimantė Tamašauskaitė (rezultatas 11,00 minutės), o Juana Montvilaitė liko devinta (rezultatas 12,49 minutės).

Toje pačioje grupėje tarp vaikinų nugalėtoju tapo Kostas Dagys (rezultatas 8,19 minutės), o Vilniaus rajono bėgikas Deividas Zakševskis užėmė antrąją vietą (rezultatas 8,24 minutės)

2,3 km nuotolį apšilimui įveikė: Darius Abartas, Algirdas Balčiūnas, Vytautas Brijūnas, Ričardas Kanišauskas, Arnas Lukošaitis, Dalia Lukošienė, Renata Macijauskienė, Artūras Monstavičius, Rokas Šambaras, Zenonas Šerkšnys, Justina Šerkšnytė, Kęstutis Vaitekaitis, Robertas Vališauskas, Irma Zalumskienė ir Remigijus Zalumskis.

5,8 km nuotolyje absoliučioje įskaitoje tarp moterų aštunta parbėgo Justina Šerkšnytė (rezultatas 27,12 minutės), Renata Macijauskienė buvo devinta (rezultatas 27,15 minutės), o Neda Dovidaitytė ir Rimantė Tamašauskaitė pasidalino trisdešimt antrą-treisdešimt trečią vietas (rezultatas 33,49 minutės).

Šiame nuotolyje tarp vyrų antras finišavo Tomas Jateiko iš Nemenčinės (rezultatas 19,42 minutės), Arnas Lukošaitis parbėgo keturioliktas (rezultatas 24,05 minutės), Vytautas Brijūnas buvo dvidešimt penktas (rezultatas 26,10 min.), Kostas Dagys ir Mikas Montvilas pasidalino trisdešimt antrą-trisdešimt trečią vietas (rezultatas 26,44 minutės), Matas Baura liko penkiasdešimtas (rezultatas 28,42 minutės), penkiasdešimt pirmas parbėgo Deividas Rastokas (rezultatas 28,47 minutės), Artūras Monstavičius užėmė šešiasdešimt septintąją vietą (rezultatas 30,43 minutės), Eimantas Zanizdra buvo devyniasdešimt ketvirtas (rezultatas 37,18 minutės), o Žygimantas Vaitekaitis ir Dominykas Zanizdra pasidalino devyniasdešimt šeštą-devyniasdešimt septintą vietas (rezultatas 37,30 minutės).

11,6 km distancijoje tarp vaikinų, gimusių 1989-1999 metais, grupėje ir absoliučioje įskaitoje pirmas parbėgo Robertas Vališauskas (rezultatas 39,20 minutės), Rokas Šambaras parbėgo devintas (rezultatas 48,00 minutės), šešioliktas buvo Algirdas Balčiūnas (rezultatas 50,53 minutės), o dėl pakilusio kraujo spaudimo iš nosies kraujuojantis Zenonas Šerkšnys liko aštuonioliktas (rezultatas 52,03 minutės).

Tame pačiame nuotolyje tarp vyrų, gimusių 1979-1988 metais, devintas finišavo Edvin Demenkov (rezultatas 44,42 minutės), o Remigijus Zalumskis užėmė dešimtąją vietą (rezultatas 44,57 minutės).

11,6 km distancijoje tarp moterų, gimusių 1969-1978 metais, pirma finišo liniją kirto Dalia Lukošienė (rezultatas 52,18 minutės).

Toje pačioje grupėje tarp vyrų ketvirtąja vieta tenkinosi Ričardas Kanišauskas (rezultatas 46:37 minutės), Kęstutis Vaitekaitis parbėgo dvidešimtas (rezultatas 51,18 minutės), o sirguliuojantis Darius Abartas liko penkiasdešimt ketvirtas (rezultatas 1.03,21 valandos).

Tame pačiame nuotolyje tarp vyrų, gimusių 1959-1968 metais, pirmąją vietą užėmė treneris iš Vilniaus rajono Vytautas Gražys (rezultatas 42,46 minutės), o Romas Jurėnas parbėgo septintas (rezultatas 47,39 minutės).

Visi bėgimo dalyviai, sėkmingai įveikę bėgimo nuotolius gavo atminimo medalius, galėjo atsigaivinti karšta arbata, paskanauti kūčiukų ir sausainių. Visiems prizininkams buvo įteikti atitinkamo laipsnio medaliai ir taurės.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Sėkmingi startai Latvijoje

Mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikas Ričardas Kanišauskas šiais metais sėkmingai pasirodo Latvijoje rengiamuose bėgimuose. Laimėta trečioji vieta…