Dešimt patarimų, kaip išlaikyti savo transporto priemonę švarią ir patogią naudoti

1. Laikykite automobilyje šiukšliadėžę

Šiukšlių dėžės įdėjimas į automobilį yra geriausias būdas išlaikyti automobilį švarų. Įvairiose automobilio vietose, pavyzdžiui, tarpuose tarp priekinių sėdynių ir konsolės skyriuose, kojų erdvėse ir grindyse, gali patekti visokių šiukšlių.

Neleiskite joms išsibarstyti jūsų automobilyje ir nereikės jų rinkti – tiesiog įrenkite savo transporto priemonėje automobilio šiukšliadėžę.

Puikus pasirinkimas būtų automobilio šiukšlių konteineris, kuris yra su dangteliu, pakabinamas ant priekinės sėdynės galvos atramos ir yra atsparus vandeniui. Arba taip pat galite naudoti plastikinį dribsnių indą, kuris taip pat gali būti uždarytas dangteliu ir gali tilpti į automobilio durų skyrių.

Net paprastas plastikinis maišelis gali būti naudojamas kaip šiukšlių dėžė. Tiesiog nepamirškite išnešti šiukšlių, kai jūsų šiukšlių dėžė prisipildo.

2. Puodelių laikiklius laikykite švarius

Puodelių laikikliai linkę būti lipnūs ir nešvarūs dėl išsiliejusio gėrimo, kondensato ir trupinių.

Į laikiklius galite įtiesti kokią medžiagą ir kai laikikliai prisikaupia trupinių, juos bus lengva pašalinti. Taip pat,  nelaikykite ilgai tuščių kavos ar kitų gėrimų puodelių, nes pamiršite išmesti, o kai į mašiną sėsite su nauju puodeliu, nebus jo kur laikyti.

3. Sutvarkykite savo automobilį su daiktų organizatoriais

Kai turite vaikų, automobilio galinė dalis gali būti netvarkinga, o priekinių sėdynių atlošas gali išsitepti nuo vaikiškų batų purvo. Tos problemos gali būti išspręstos naudojant automobilio sėdynės tvarkyklę.

Automobilinės sėdynės laikiklis susideda iš kelių skyrių, kuriuose galima laikyti kelioninius daiktus, žaislus ir skanėstus, ir gali būti pakabintas ant galinės automobilio sėdynės. Jis taip pat apsaugo nuo priekinių sėdynių atlošų ištepimo dėl vaikiškų batų.

Automobilio bagažinė arba bagažinė taip pat yra vieta, kuri gali būti užgriozdinta nuo visų jūsų saugomų daiktų. Ją galima labiau organizuoti naudojant įkrovos tvarkyklę. Taip pat galite išimti iš bagažinės daiktus, kurių jums tikrai nereikia, kad sumažintumėte netvarką ir apkrovą, dėl kurios išauga kuro sąnaudos. 

4. Tvarkykite daiktų laikymo dėžutę

Šis skyrius kartais gali būti pripildytas įvairiausių dalykų, pavyzdžiui, popierių, rašiklių, servetėlių, kramtomosios gumos ir pan., taip, kad jis gali būti netvarkingas arba, dar blogiau, atidarius viskas iškristų. Galite jį sutvarkyti pašalindami daiktus, kurių jums iš tikrųjų nereikia.

5. Naudokite praktiškus kilimėlius

Guminiai automobilių kilimėliai yra vienas praktiškiausių dalykų, kalbant apie tvarkos palaikymą jūsų automobilyje. Jie kur kas lengviau prižiūrimi nei pagaminti iš kitos medžiagos. Be to, kur kas ilgaamžiškesni.

6. Išvalykite iš karto

Išsiliejus skysčiams ant automobilio apmušalų, kai jie iš karto nenuvalomi, gali atsirasti dėmių ir vėliau jas bus sunkiau išvalyti. Taigi, kad išvengtumėte sunkumų, susijusių su stiprių dėmių pašalinimu, išvalykite išsiliejusias medžiagas iškart po to, kai jos išsilieja. Galite ,,nelaimes” greitai nuvalyti mikropluošto rankšluosčiu.

7. Kad ir ką atsineštumėte, turite ir išsinešti

Jei ir toliau paliksite daiktus automobilyje, jie ilgainiui susikaups ir jūsų automobilis bus netvarkingas. Įpraskite visada su savimi pasiimti daiktus, kuriuos atsinešėte automobilyje, kai išlipate, kad automobilis būtų tvarkingas. Leiskite tai praktikuoti ir savo keleiviams.

8. Prieš lipdami į automobilį, nuo batų nuvalykite nešvarumus, purvą ar sniegą

Purvas, kiti nešvarumai ir sniegas gali prilipti prie batų ir likti ant automobilio grindų kilimėlių. Kad tokių batų likučių automobilyje būtų kuo mažiau, prieš lipdami į automobilį nuvalykite juos nuo batų.

9. Dažnai išpurtykite grindų kilimėlius

Grindų kilimėliai ilgainiui kaups nešvarumus nuo batų. Įpraskite ištraukti grindų kilimėlius ir nupurtyti nuo jų nešvarumus bent kartą per savaitę arba, jei reikia, dažniau. Taip jūsų kilimėliai per daug nesusiteps nuo per daug susikaupusių nešvarumų ir ateityje nereikės per daug pastangų valant grindų kilimėlius.

10. Naudokite automobilio sėdynių užvalkalus

Automobilių sėdynių užvalkalų naudojimas yra lengviausias būdas išlaikyti švarų automobilio saloną. Tai gera investicija į švaresnį jūsų automobilį.
Taigi, su šiais švaros patarimais tikrai turėsite švarų ir malonų vairuoti automobilį. Atminkite, kad parduotuvėse yra begalė priedų pasirinkimo, kurie tik patobulins jūsų transporto priemonę. Tai gali būti papildomas veidrodėlis stebėti kūdikiui gale, telefono laikiklis, dviračių laikiklis ar farkopas.

Total
0
Dalinasi
Related Posts