Daugėlių darželis jubiliejų šventė su daug gėlių, svečių ir šypsenų 


Daugėlių lopšelis-darželis paminėjo savo veiklos 60-metį. Penkiasdešimčiai Daugėlių vaikučių duris jis atvėrė 1959 metų liepos 1 dieną. Tuo metu darželyje dirbo 17 darbuotojų, iš jų – penki auklėtojai.

Darželio esmę ir misiją geriausiai pasakoja darželio bendruomenės „iššifruotas“ Daugėlių pavadinimas, Daugėliai – tai vieta, kur daug gėlių. Todėl ir darželio emblemą, ir aplinką, ir jubiliejinę šventę papuošė daugybė gėlių.

Gėlių žiedai įteikti ir darbuotojoms, atidavusioms nemažą dalį savo gyvenimo būtent šiam darželiui – daugelis darbuotojų čia dirba po kelis dešimtmečius. Darželio direktorė Aiva Gendvilienė skaičiavo darželio metus, džiaugėsi nuveiktais darbais, išugdytais vaikais, nuoširdžiais darželio darbuotojais.

Pirmoji darželio direktorė Aldona Beržinienė darželiui vadovavo penkerius metus, tada metus jam vadovavo Nijolė Abromavičienė, dvejus – Danutė Rudžinskienė, trejus – Danutė Kazlauskienė, o net 33-ejus metus nuo 1970-ųjų iki 2003 metų – Celestina Varašinskienė. Nuo 2003 metų darželiui vadovauja dabartinė jo direktorė Aiva Gendvilienė.

Darželio bendruomenę su jubiliejumi atvyko pasveikinti Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė ir jos padėjėja Ada Grakauskienė, rajono vicemeras Česlovas Greičius, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, skyriaus vyriausioji specialistė Viktorija Lipskienė, Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė, Keramikos muziejaus studijos įkūrėjas, rengiantis keramikos užsiėmimus su šio darželio vaikais Vydmantas Vertelis, Daugėlių mokyklos mokytojos. Didžiulio džiaugsmo darželio bendruomenei suteikė su jubiliejumi atvykę pasveikinti buvę darželio auklėtiniai, kurie lankė darželį ir prisimena, koks jis buvo prieš 30 ar net 40 metų.

Gėlių žiedai ir padėkos raštai įteikti direktorei Aivai Gendvilienei, už ne vieną dešimtmetį, atiduotą darbui darželyje, padėkota auklėtojai, priešmokyklinio ugdymo pedagogei Virginijai Jagminienei, direktoriaus pavaduotojai Juzefai Sąlygienei, virėjai Nijolei Kumžienei, auklėtojo padėjėjai – Birutei Kondrotienei, auklėtojai Rita Tilenienei, taip pat padėkota logopedei Dainai Liaudanskienei, Ritai Sąlygienei, Vaidai Klimavičienei bei visam darželio kolektyvui.

Šiuo metu darželyje veikia keturios grupės, kurias lanko 76 ugdytiniai, dirba 21 darbuotojas, iš jų – devynios auklėtojos. Nors šio darželio pastatas pagyvenęs, tačiau labai tvarkingas, aplinka liudija, kad čia dirba labai išradingi, mylintys vaikus, gamtą, nestokojantys idėjų ir nebijantys darbų žmonės. Darželio talismanu tapo ir darbuotojų išsaugota, darželinuko tėvelio suremontuota ir prikelta naujam gyvenimui senovinė karuselė, kuri vaikystę prieš keliasdešimt metų primena ne vienam Daugėlių darželį lankiusiam kuršėniškiui.

Pagal rajono Savivaldybės inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Vairavo neblaivus

Gruodžio 20-sausio 9 dienomis policijos pareigūnai sulaikė vieną vairuotoją, kuris vairavo transporto priemonę apsvaigęs nuo alkoholio. Jam nustatytas…