Šalies savivaldybių asociacijos valdybos posėdyje apie aktualijas

Rajono meras Antanas Bezaras ir jo pavaduotojas Česlovas Greičius dalyvavo nuotoliniame Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos posėdyje, kur aptarta daug savivaldybėms labai aktualių klausimų.

Dėl Regioninės plėtros įstatymo kalbėjo vidaus reikalų viceministras Tautvydas Tamulevičius. LSA patarėja aplinkos ir energetikos klausimais Agnė Kazlauskienė kalbėjo dėl probleminių klausimų vandentvarkos ūkio srityje. Biudžetinių ir viešųjų įstaigų vadovų klausimais kalbėjo LSA patarėjas teisės klausimais Aleksandras Tiaškevičius.

Gvildenti klausimai dėl Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo (pranešėja – LSA patarėja savivaldybių administravimo klausimais Vida Ablingienė), dėl LSA administracijos darbuotojų etatų sąrašo (pranešėja – LSA direktorė Roma Žakaitienė).

Su pranešėja – LSA patarėja aplinkos ir energetikos klausimais Agne Kazlauskiene aptarta dujų balionų daugiabučiuose namuose pakeitimo problematika.

Pagal rajono Savivaldybės inf.

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Orai 

Gegužės 17-23 dienomis orai labiau primins rudenį, dažnai ir įkyriai lynos, o saulę danguje matysime retai, pūs vidutinio…