Būkime vieningi, bendruomeniški ir supratingi koronaviruso akivaizdoje

Brangūs Šiaulių rajono žmonės, kreipiuosi į visus – čia gyvenančius, laikinai atvykusius ar tik pravažiuojančius mūsų rajoną. Dėl pasaulį apėmusio viruso plitimo keičiasi visų mūsų gyvenimas. Privalome tai suprasti, paklusti esamoms aplinkybėms ir gyventi saugant save ir kitus. Noriu visų Jūsų paprašyti išlikti ramiems, elgtis išmintingai, ne panikuoti, o sekti visą oficialią informaciją ir elgtis pagal visas profesionalių specialistų teikiamas rekomendacijas. Mūsų visų tikslas vienas – suvaldyti viruso plitimą saugant save ir vieni kitus.

Vidurnaktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvoje penkiolikai parų paskelbtas karantinas. Privalome tai labai aiškiai suvokti ir laikytis karantino laikotarpiu nustatytų griežtų, bet būtinų taisyklių. Žmonių saugumas, sveikata ir gyvybių apsaugojimas yra svarbiausia, ką šiandien visi galime padaryti vieni dėl kitų.

Nuo pirmadienio (kovo 16 dienos) Šiaulių rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, kiek įmanoma visus reikalus stenkimės sutvarkyti nuotoliniu būdu – telefonais, elektroniniais laiškais – šiais laikais tai nėra sudėtinga. Prašau sekti visą oficialią informaciją, kurią atnaujiname ir toliau atnaujinsime kuo operatyviau Šiaulių rajono savivaldybės tinklapyje www.siauliuraj.lt, socialinio tinklo Facebook Šiaulių rajono savivaldybės paskyroje. Aktualiausia ir naujausia informacija yra: http://bit.ly/Karantinas bei https://bit.ly/387Wb2S

Darome ir darysime viską, kad liktų kuo mažiau neaiškumų, kaip elgtis esamoje situacijoje, nuolat informuosime, kur, kaip ir kada kreiptis visais rūpimais klausimais, kokių priemonių imtasi.

Susitelkime visi – išlikime ramūs, pagarbūs, žmogiški, supratingi, bendruomeniški ir padėkime vieni kitiems. Paskambinkime savo artimiesiems, kaimynams, vienišiems žmonėms – gal pritrūko maisto ar vaistų, gal reikia nunešti lauknešėlį prie jų durų?.. Paspausime ranką ir padėkosime už tai vieni kitiems daug vėliau, kai virusas bus įveiktas.

Linkiu mums visiems išgyventi šį sudėtingą laikotarpį be panikos, sąmoningai saugant save ir kitus bei padedant vieni kitiems.

Jūsų meras Antanas BEZARAS

Total
0
Dalinasi
Related Posts