Bibliotekoje – fotomeno parodų erdvės      

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje pristatyta nauja fotomeno parodų erdvė ir joje eksponuota pirmoji Fotomeno kursų dalyvių darbų paroda „Portreto paieškos“. Jų autoriai – projekto dalyviai, kuriems šie mokymai įkvėpė norą tobulėti ir dar labiau pamilti fotografijos meną.

Beveik metus Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje vyko fotomeno kursų dalyvių susitikimai, įgyvendinant Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektą „Fotomeno erdvės Kuršėnų bibliotekoje“.

Per parodos atidarymą pozityvias mintis apie projekto reikšmę Kuršėnų miestui išsakė jo vadovas, Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos l. e. direktoriaus pavaduotojo pareigas Almantas Šlivinskas.

Pirmąjį pusmetį mokymus vedusi lektorė Inga Viršilienė ypatingai džiaugėsi patirtu kūrybos džiaugsmu ir įdomiais mokiniais, kurie sugebėjo įtraukti į veiklas taip, kad net pasimiršdavo laikas. „Kurti galime kiekvienas, tik reikia rasti laiko sau, mėgstamą sritį, kurioje kaskart tobulėsime“,  – pasakojo fotografė.

Savo apsilankymu nudžiugino Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė, kuri skatino ir toliau burti bendruomenę tokioms įdomioms veikloms.

Fotografas ir mokymų lektorius Rolandas Parafinavičius pritarė požiūriui, jog svarbiausia, kad fotografijos menas ir erdvė Kuršėnuose pradėta pamažu įgyvendinti, taip pat palinkėjo niekada nieko nekopijuoti, o kurti ir ieškoti savito braižo, atrasti nepakartojamą ir tokį vienintelį kadrą, kurio dar nenufotografavo niekas kitas.

Parodos atidarymo metu nuostabios muzikos garsais su visais dalijosi Kuršėnų meno mokyklos mokytojai: Danutė Streckienė ir Kęstutis Rupšys.

O gal ir Jūs fotografuojate ir norite savo kūryba pasidalinti? Kviečiame kreiptis į Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos darbuotojus dėl savo parodos eksponavimo. Joje atsirado nauja fotomeno erdvė, kurioje gali būti ir Jūsų darbai!

Roberta RASIKIENĖ,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė
Robertos RASIKIENĖS ir Almanto ŠLIVINSKO nuotr. 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Dingo vaikinas

Šiaulių apskrities policijos pareigūnai ieško Jungtinėje Karalystėje dingusio Arūno Vaikaso, gim. 1998 m. Vaikino požymiai:apie 179 cm ūgio,…