Bendruomenė įgyvendino projektą  

Rugsėjo pradžia Voveriškių kaime buvo ypatinga. Bendruomenė baigė įgyvendinti projektą ir atidarė pavėsinę, skirtą ne tik poilsiui, bet ir mokslui.
2018 metų pradžioje asociacija “Voveriškių bendruomenė” rašė projektą “Pavėsinė voveriškiečiams ir ne tik”. Projektui įgyvendinti buvo skiriama valstybės parama pagal 2018 metų žemės ūkio, maisto ūkio ir kaimo plėtros skatinimo programos priemonę ,,Parama kaimo bendruomenėms“.

Pagal veiklos sritį ,,Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams, ir priežiūra“ buvo gauta lėšų. Prie projekto įgyvendinimo bendruomenė turėjo prisidėti ir savomis lėšomis.
Pavėsinė buvo iškilmingai atidaryta per Voveriškių mokyklos Mokslo ir žinių dienos šventę. Simbolinę atidarymo juostelę, stebint susirinkusiems mokiniams, tėveliams, mokytojams, svečiams, perkirpo bendruomenės vadovė Rita Cecervovė, Voveriškių mokyklos direktorė Albina Gudaitienė, pavaduotoja ugdymui Laima Dereškevičienė bei pavėsinės statytojas Drąsius Laurušas.
Taip buvo įgyvendinta dar viena didelė voveriškiečių svajonė.

Pagal bendruomenės informaciją

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Salotinė sultenė

Salotų sąrašą paįvairinti gali Lietuvos daržų naujokė – sultenė. Tai šiltuose kraštuose natūraliai augantis augalas, laikomas netgi piktžole.…