Baltų vienybės diena ir Rudens lygiadienis paminėti ant Luponių piliakalnio

Nuostabiai šiltą, ramų rugsėjo 22-osios vakarą minėti Baltų vienybės dieną ir Rudens lygiadienį, pasigėrėti rudenėjančia gamta, pabūti prie uždegto laužo ant unikalaus Luponių piliakalnio, Verbūnų filialo kultūros darbuotojai ir bendruomenės nariai pakvietė ir Kužių bei Lukšių bendruomenių žmones.

Šventei pasiruošta iš anksto. Kužių seniūnijos seniūnės Jolandos Rudavičienės rūpesčiu nušienautas piliakalnis ir jo prieigos, sukrautas laužas.

ŠRSKC Verbūnų filialo folkloro ansamblio „Rugelis“ ir Gilaičių filialo Kužių salės neįgaliųjų draugijos moterų vokalinis ansamblis „Ringuva“ skambiomis dainomis virpino orą ir į dainos ir folkloro šokių sūkurį įtraukė visus susirinkusius, na, o sumanios šeimininkės vaišino aromatinga žolelių arbata.

Renginio vedėjos Ona Baranauskienė ir Rasa Jurgaitienė atsisveikindamos padėkojo už bendrystę, susitelkimą, tradicijų puoselėjimą.

Šventė vainikuota spalvingų fejerverkų šviesa.

Nuo šiol dienos trumpės, naktys ilgės. Prasideda ramybės metas. Kaip gera niekur neskubėti, tamsius lietingus vakarus leisti namuose, nurimti ir mėgautis tiesiog buvimu…

Verbūnų filialo inf.

Organizatorių nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts