Automobiliu tiesiai į tvenkinį

Trijų neblaivių Gruzdžių seniūnijos gyventojų pasivažinėjimas automobiliu vos nesibaigė tragiškai. Girto vairuotojo nesuvaldytas automobilis atsidūrė tvenkinyje, o neblaivi kompanija – areštinėje.

Automobiliu į tvenkinį

Apie Mažeikių kaime (Gruzdžių seniūnija) į tvenkinį įlėkusį automobilį policijos pareigūnams buvo pranešta apie pusę penkių ryto. Į nelaimės vietą atvykę pareigūnai rado į tvenkinį įlėkusį automobilį ir ant kranto stoviniuojančius du neblaivius vyrus šlapiais drabužiais. Paklausti, ar ne vienas jų vairavo nuskendusį „Volkswagen Golf“, vyrai ėmė dievagotis, jog jie nevairavo automobilio, o ir vairuotojų pažymėjimų abu neturintys. Policijos pareigūnams teko kviesti ugniagesius, kad šie ištrauktų automobilį. Apie 7 valandą ryto kartu su ugniagesiais gelbėtojais atvykęs naras užkabino buksyravimo lyną ir, panaudojus automobilinę gervę, automobilis „VW Golf“  buvo ištrauktas į krantą. Žmonių jame nebuvo. Kadangi vyrai atkakliai neigė vairavę automobilį, buvo nuspręsta juos sulaikyti. 46-erių metų vyrui buvo nustatytas 1,86 promilės alkoholio girtumas, o 34-erių vyriškis buvo daug girtesnis – 2,45 promilės alkoholio.                                                                                  

Automobilio savininkas dar girtesnis

Pagal valstybinius numerius policijos pareigūnai išsiaiškino, jog automobilis priklauso netoliese gyvenančiam vyriškiui. Nuvykę į jo namus policininkai 50 metų automobilio savininką rado stipriai girtą. Vyrui buvo nustatytas sunkus girtumas. Alkoholio matuoklis parodė 2,71 promilės alkoholio girtumą. Paklaustas, kur jo automobilis, vyras tikino nežinantis. Troboje radus šlapius drabužius, jis ėmė tvirtinti, jog neseniai juos išskalbė

Pasiteiravus, ką jis veikė prieš tai, automobilio savininkas sakė, jog linksminosi draugų kompanijoje, o kas vyko po to, nelabai beprisimena. Automobilį „Volkswagen Golf“ jis sakė prieš kelias savaites už keliasdešimt eurų pirkęs iš kitame kaime gyvenančio pažįstamo, tačiau neigė sėdęs prie vairo būdamas girtas.

Kadangi niekas neprisipažino vairavęs automobilį girtas, policijos pareigūnai į areštinę uždarė visą trijulę. Vienam iš sulaikytųjų tuo nemalonumai dar nesibaigė. Nustačius, kuris iš trijulės vairavo automobilį, jam teks stoti prieš teismą, nes už automobilio vairavimą, kai girtumas siekia ar viršija vidutinį girtumo laipsnį, bus pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts