Atliko gelbėjimo darbus   

Likvidavo avarijos padarinius

Spalio 21-ąja, apie pusę pirmos dienos, ugniagesiai-gelbėtojai skubėjo į Šiaulių aplinkkelį.

Ugniagesiams pranešta apie kelyje Ginkūnai – Aleksandrija po įvykusio eismo įvykio šešių kvadratinių metrų plote išsiliejusius tepalus. Panaudojus rankinį purkštuvą su dipergento mišiniu ir  aukšto slėgio švirkštą, kelio danga nuvalyta.

Padėjo patekti į butus

Spalio 21-ąją, apie 10 valandą vakaro, ugniagesių pagalbos prireikė Gaugėlių gatvėje, Kuršėnuose.

Ugniagesiams pranešta, kad reikalinga pagalba atidaryti duris, kadangi bute gyvenantis brolis galimai bandė žudytis. Atvykę ugniagesiai-gelbėtojai, ištraukiamų kopėčių ir laužtuvo pagalba, pateko į butą trečiame aukšte. 22-iejų metų vyras rastas miegantis. Pažadintą vyrą apžiūrėjo medikai.

Spalio 26-ąją, apie 14valandą, ugniagesių pagalbos prireikė Kuršėnų mieste, V. Dambrausko gatvėje. Buvo pranešta, kad viename iš butų esanti moteris neatidaro durų. Atvykę ugniagesiai laužtuvu atidarė buto duris ir į vidų įleido medikus. Viduje buvusią 86-erių moterį ugniagesiai-gelbėtojai išnešė iš namo ir įkėlė į Greitosios medicinos pagalbos automobilį. Medikai ligonę išvežė į gydymo įstaigą.

Pašalino nuvirtusį medį
Vėlų spalio 29-osios vakarą ugniagesiams pranešta apie kelyje Kuršėnai – Aukštelkė ties Kybarčių kaimu (Kužių seniūnija), už staigaus posūkio ant vienos važiuojamosios kelio dalies nuvirtusį medį, trukdantį eismui.

Atvykę ugniagesiai grandininiu pjūklu supjaustė medį ir pašalino nuo kelio.

Saugojo vietovę

Lapkričio 1-ąją, apie devintą valandą ryto, ugniagesiams pranešta apie Šilėnų kaime (Kuršėnų kaimiškoji seniūnija) rastą sprogmenį ir įvestą planą „Skydas“. Į įvykio vietą nuvykę ugniagesiai budėjo kol Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Panevėžio skyriaus išminuotojai sunaikino Antrojo pasaulinio karo 122 milimetrų artilerijos sviedinį.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts