Atliko gelbėjimo darbus  

 Padėjo patekti į butą

Rugsėjo 25 dieną, apie aštuntą valandą ryto, ugniagesiams buvo pranešta, kad Kuršėnuose,  Daugėlių gatvės 65 numeriu pažymėtame name, vieno iš butų savininkas nuo šeštadienio neatsiliepia telefonu, neatidaro durų. Atvykus ugniagesiams-gelbėtojams ir pradėjus gelbėjimo darbus, atskubėjo buto savininko sesuo, kuri duris atrakino raktu. Į butą įleisti Greitosios medicinos pagalbos medikai konstatavo, jog bute rastas vyriškis miręs.

Dalyvavo plane „Skydas“

Rugsėjo 26-osios popietę ugniagesiai-gelbėtojai skubėjo į Vinkšnėnų kaimą, kur buvo įvestas planas „Skydas“. Ugniagesiams teko budėti įvykio vietoje Akacijų gatvėje, kur privataus namo teritorijoje buvo rasta rankinė granata RGD 33. Atvykę J. Vitkaus inžinerijos bataliono Panevėžio skyriaus išminuotojai automobiliu rastą sprogmenį, lydimi ugniagesių-gelbėtojų, išvežė sunaikinti į karjerą.

Padėjo medikams

Vėlų rugsėjo 26-osios vakarą ugniagesiams-gelbėtojams buvo pranešta apie Lingailių kaime, Giraitės gatvėje, užklimpusį Greitosios medicinos pagalbos automobilį. Medikų automobilis buvo išstumtas nenaudojant ugniagesių technikos, nes dėl prastos kelio būklės nepavyko privažiuoti net su ugniagesių autocisterna. Medikų prašymu ugniagesiai-gelbėtojai išnešė 73-ejų metų ligonį iš namo ir įkėlė į Greitosios medicinos pagalbos automobilį.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts