Ar nuotaika gali atsisakyti aukštakulnių? Vestuvių stilistų įžvalgos

Jeigu šiuo metu planuojate vieną gražiausių gyvenimo švenčių, tikriausiai esate blaškomos tarp daugybės skirtingų pasirinkimų.  Svarbu pagaminti kvietimus svečiams, surasti šventės vietą ir pasirūpinti jos dekoru bei maisto patiekimu, išsirinkti tą vienintelę suknelę, kurią prisiminsite visą likusį gyvenimą. Jeigu nusprendėte tuoktis vasarą, tinkamos avalynės pasirinkimas gali tapti dar vienu nemenku iššūkiu. Dėl didelio karščio ir drėgmės aukštakulnių dėvėjimas gali taptu tikru pragaru, todėl vis daugiau nuotaikų svarsto apie patogesnių batelių pasirinkimą. Jeigu keliate klausimą ar lygiapadžiai bateliai yra tinkamas pasirinkimas jūsų vestuvėms šiame straipsnyje gausite profesionalų stilistų įžvalgų, kurie padės lengviau apsispręsti.

Pirmenybę teikite komfortui

Stilingų batelių, kurie derėtų prie vestuvinės suknelės pasirinkimas gali būti labai sudėtingas. Šiuo metu rinkoje galite rinktis iš daugybės batelių modelių, todėl išsirinktą tą vienintelį modelį nėra lengva. Daugiausiai moterų oficialiai vestuvių daliai renkasi aukštakulnius batelius. Ne paslaptis, kad aukštakulniai gali vizualiai prailginti jūsų figūrą todėl atrodysite lieknesnė. Jie kiekvienai moteriai suteikia elegancijos ir grakštumo. Aukštakulniai iš miestomada.lt yra puikus pasirinkimas nuotakoms, kurios ieško stilingos avalynės už prieinamą kainą. Vis dėlto, jeigu niekada nesate dėvėjusi aukštakulnių stilistai nerekomenduojama jų neavėti per vestuves. Tikėtina, kad jausitės susikausčiusi, o dėl patiriamo diskomforto nukentės jūsų laikysena. Dėl to, visada rinkitės avalynę su kuria jaučiatės geriausiai. Jeigu su lygiapadėmis basutėmis jaučiatės patogiausiai rinkitės būtent šį batelių tipą. Nėra nieko blogiau nei šventės metu kęsti kojų skausmą dėl netinkamos avalynės.

Apsvarstykite savo renginio vietą

Prieš įsigydamos batelius apsvarstykite renginio lokaciją ir galimą orą. Pavyzdžiui, jeigu planuojate susituokti prie jūros, venkite aukštakulnių, nes ant smėlio su jais jausitės labai nepatogiai. Šventėje, kuri vyks gamtoje ieškokite batelių storu kulnu arba basučių ant platformos. Šie bateliai suteiks jums aukščio ir bus daug patogesni nei smailianosiai aukštakulniai. Vasaros metu dėvėkite kuo atviresnę avalynę, kuri leis jūsų pėdai kvėpuoti. Jeigu tuokiatės miško apsuptyje galbūt prie altoriaus galite žengti basa? Stiliaus ekspertai teigia, kad vis daugiau nuotaikų pasirenka bohemišką stilių ir atsisako nepatogios avalynės. Svarbiausia, kad gražiausią savo gyvenimo dieną jaustumėtės pasitikinti savimi!

Suknelės ilgis 

Daugelis mano, kad avalynė turėtų derėti prie suknelės stiliaus. Visai nesvarbu ar pasirinksite romantišką princesės, ar kūno linkius pabrėžiančią undinės tipo suknelę – batelių pasirinkimas priklauso nuo apdaro ilgio. Stilistai teigia, kad sandalus galima dėvėti jeigu vestuvinė suknelė yra pakankamai ilga ir uždengia jūsų kojas. Laisvalaikio avalynė dėvima kartu su puošnia vestuvine suknele neatrodys harmoningai. Dėl to, jeigu planuojate rinktis komfortiškus batus, įsigykite suknelę siekiančią žemę. Jeigu planuojate vakare oficialią suknelę pakeisti į šį tą žaismingesnio, rinkitės akį traukiančią avalynę. Batų parduotuvė ,,Batų skveras“ yra puiki vieta atrasti stilingą ir patogią avalynę įvairioms progoms. Prie trumpos vakarinės suknelės pasirinkite žavingus sportinius kedus su kurias galėsite šokti visą naktį!

Klausykite savo širdies balso

Net ir žymiausi vestuvių stilistai sutaria, kad moteris vestuvių dieną turite jaustis savimi. Jeigu esate sportiška asmenybė, kuri nemėgsta aukštakulnių batelių neaukokite savo asmeninio stiliaus dėl kitų žmonių nuomonės. Savo vestuvių dieną nuotaka privalo švytėti ir jaustis laiminga, o bateliai – tai tik viena iš sudėtinių dalių, kuri užbaigs jūsų nepriekaištingą įvaizdį, kad ir koks jis būtų!

Total
0
Dalinasi
Related Posts