Aptartos beglobių gyvūnų priežiūros problemos

Valstybinės maisto ir veterinarinės tarnybos Šiaulių departamento ir rajono vadovų susitikime aptartos beglobių gyvūnų problemos.

Rajono savivaldybės vadovai – meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Česlovas Greičius, administracijos direktoriaus pavaduotoja Regina Rupšienė susitiko su Valstybinės maisto ir veterinarinės tarnybos Šiaulių departamento l. e. p. direktoriumi Arūnu Tešerskiu, departamento patarėja Daiva Kazlauskiene aptarti beglobių gyvūnų priežiūros iškilusias problemas. Susitikime dalyvavo UAB „Kuršėnų komunalinis ūkis“ direktoriaus pavaduotojas Virginijus Šimkus, veterinarijos gydytojas Stanislovas Juraitis, bei Savivaldybės Teisės ir personalo administravimo skyriaus vyr. specialistė Orinta Šimkuvienė.

Valstybinės maisto ir veterinarinės tarnybos Šiaulių departamento specialistai lankėsi UAB „Kuršėnų komunalinis ūkis“ įmonėje, teikiančioje beglobių gyvūnų gaudymo, karantinavimo, eutanazijos ir laikinosios globos paslaugas ir nustatė keletą trūkumų. Buvo išsakytos pastabos, kaip reikėtų pašalinti tuos trūkumus.

UAB „Kuršėnų komunalinis ūkis“ direktoriaus pavaduotojas Virginijus Šimkus pažymėjo, jog gyvūnų globą įmonė vykdo daugiau kaip dešimt metų ir per tą laiką yra pasikeitusių naujų teisinių normų, tad belieka atsižvelgti į išsakytas pastabas.

„Beglobių gyvūnų – tiek kačių, tiek šunų Šiaulių rajone yra sumažėjusių, gal tai įtakoja, kad gyventojai labiau rūpinasi savo augintiniais“, – svarstė UAB „Kuršėnų komunalinis ūkis“ direktoriaus pavaduotojas V. Šimkus ir pridūrė, jog per metus surenkama per šimtą beglobių gyvūnų ir jie perduodami VšĮ „Šiaulių letenėlė“

Rajono vadovai patikino, kad į Valstybinės maisto ir veterinarinės tarnybos Šiaulių departamento specialistų pastabas bus atsižvelgta.

Zigmas RIPINSKIS

Total
0
Dalinasi
Related Posts