Aptarta verslo situacija

Rajono meras Antanas Bezaras ir mero pavaduotojas Česlovas Greičius susitiko su Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentu Vyčiu Lembučiu. Tai pirmasis oficialus naujai išrinkto rūmų prezidento V. Lembučio susitikimas su Šiaulių rajono savivaldybės vadovais. Daugiausia kalbėta apie verslo situaciją karantino metu ir perspektyvas po karantino.

Rūmų prezidentas V. Lembutis pasidžiaugė, kad kol kas Šiauliuose ir aplinkiniuose rajonuose nedarbo lygis nešoktelėjo taip drastiškai, kaip kituose regionuose, o versle optimistinės nuotaikos, nes, švelninant karantiną, jau pradėta kalbėti ir apie darbuotojų priėmimą į darbą. Rūmų prezidentas įvardijo, kad situacija keičiasi beveik kasdien, o tai, kaip ji keičiasi, bene geriausiai iliustruoja elektros energijos suvartojimo kiekiai – jie kasdien nežymiai kyla į viršų ir tai yra vilčių teikiantis ženklas.

Rūmų prezidentas įvardijo, kad valstybės lygmeniu priimami sprendimai dėl pagalbos verslui yra nukreipti teisinga linkme, svarbu, kad finansinė pagalba pasiektų įmones. „Labai teisingas požiūris – skatinti ekonomiką tokiu laikotarpiu, o ne kirsti“, — sakė Vytis Lembutis.

Su rajono vadovais kalbėta ir apie saugiklius, kurių reikėtų, jeigu kiltų antroji COVID-19 banga. Savivaldybės raginamos pasirengti priemonių planą, kuris galėtų būti pritaikytas mokestinių lengvatų forma socialiai atsakingam verslui, jeigu situacija dėl koronaviruso vėl imtų prastėti.

Rajono vadovai su svečiu diskutavo apie Šiaulių regiono situaciją, perspektyviausius verslus.

Rita ŽADEIKYTĖ

Mero padėjėja

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts