Apskrities policija turi naują viršininką

Naująjį  Šiaulių AVPK viršininką Ramūną Sarapiną (kairėje) kolektyvui pristatė Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.

Į Šiaulius atvykęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas Šiaulių apskrities policijos bendruomenei pristatė naująjį jos vadovą Ramūną Sarapą.

Generalinis komisaras pajuokavo, kad pristatymo procedūra reikalinga, kai kolektyvui vadovauti stoja nepažįstamas žmogus, o R. Sarapas – naujai senas Šiaulių apskrities policijos kolektyvo narys.

Iš Biržų rajono kilęs 43 metų R. Sarapas tarnybą vidaus reikalų sistemoje pradėjo 1995 metais, baigęs Lietuvos policijos akademiją ir įgijęs teisės bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Jo pirmoji tarnybos vieta – Vilniaus miesto vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinė. Nuo 1999 m. tarnybą jis tęsė Panevėžio miesto vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo tarnyboje. Pradėjęs inspektoriumi, 2009 m. balandžio 27 d. jis šiai tarnybai pradėjo vadovauti ir viršininko pareigas ėjo iki 2014 m. gegužės 12 d., kol buvo paskirtas Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotoju, atsakingu už viešosios ir kriminalinės policijos veiklą bei ikiteisminio tyrimo organizavimą. Šių metų vasarį, Šiaulių AVPK viršininkui Rimantui Bobinui tapus generalinio komisaro pavaduotoju, R. Sarapas laikinai atliko jo funkcijas. Laimėjęs atranką, birželio 20 d. generalinio komisaro įsakymu jis paskirtas Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku.

Pristatydamas jį kolektyvui, Lietuvos policijos generalinis komisaras kalbėjo, kad pasikeitimai institucijose – tai gyvybingumo požymis. Kad visuomenė pasitikėtų policija, vadovui tenka užduotis teisingai numatyti tendencijas, pokyčius, kad kolektyvą galėtų vesti tinkamu keliu, netrukdyti tam kolektyvui eiti pirmyn ir motyvuoti sustojusius tarpukelyje. Kolektyvas turi būti lankstus naujovėms ir priimti pokyčius. Generalinis komisaras R. Sarapui palinkėjo būti ne tik formaliu, bet ir neformaliu lyderiu.

Šiaulių apskrities policijos kolektyvo atstovai, sveikindami naująjį savo viršininką, tikino, kad komanda pasirengusi jam padėti, o į pristatymą atvykę teisėtvarkos institucijų atstovai linkėjo sėkmės.

Sarapas, dėkodamas už sveikinimus, prisipažino, kad prieš trejetą metų, kai atvyko dirbti į Šiaulius, jautėsi ne taip drąsiai, tačiau trys kolektyve praleisti metai parodė, kad Šiaulių apskrities policijos kolektyvas yra brandus, nebijantis inovacijų ir tai leido jam apsispręsti naujam iššūkiui – tapti jo vadovu.

„O inovacijų policijai labai reikia, nes reikia, kad policija keistųsi. Tą galime pasiekti tik komandiniu darbu. Aš mėgstu komandinį darbą ir jis, manau, sudarys galimybę mums visiems eiti į priekį – savo darbu, pasiekimais, vidine atmosfera kolektyve“, – deklaravo R. Sarapas.

Šiaulių AVPK inf.

Šiaulių AVPK nuotr.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau
Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas skelbia pakartotiną nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti turto pardavimo viešąjį aukcioną, kuris įvys…