Antrasis velykinis šeimų krepšinio turnyras

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos sporto salėje vyko velykinis šeimų 2X2 krepšinio turnyras.

Jame dalyvavo 2005-2006 metais gimę jaunieji Kuršėnų sporto mokyklos krepšininkai kartu su šeimos nariais: tėveliais, vyresniais broliais ar seserimis.

Žaisti šventiniame turnyre užsiregistravo 9 šeimos: Kiūpeliai, Spulginai, Pumpučiai, Misiuliai, Gedvilai, Macijauskai, Staponkai, Prazauskiai, Žilinskai. Komandos buvo suskirstytos į A ir B pogrupius. A pogrupyje varžėsi penkios komandos, B pogrupyje – keturios. Kiekviena šeimyninė komanda savo pogrupyje po vieną kartą sužaidė su visais priešininkais. Geriausiai sekėsi Kiūpelių, Misiulių, Staponkų ir Gedvilų dvejetams. Jie visi pateko į finalinį ketvertą ir sužaidė dar po dvejas rungtynes varžydamiesi dėl nugalėtojų titulo bei apdovanojimų.

Visos finalinio ketverto rungtynės buvo įtemptos, nugalėtojai paaiškėdavo tik paskutinėmis sekundėmis. Trečiąją vietą iškovojo Kiūpeliai, antrąją vietą pelnė Gedvilai, o turnyro nugalėtojais tapo Misiuliai.

Visos šventinio turnyro komandos-dalyvės buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis ir garbės raštais, o prizininkai ir nugalėtojai medaliais bei taurėmis.