Antklodžių užpildai, jų privalumai ir trūkumai

Prekyboje siūlomos antklodės skiriasi ne vien tik dydžiu bei storiu, bet taip pat ir užpildų tipais. Natūralu, kad visada norisi išsirinkti pačią geriausią patalynę, todėl naudinga išsiaiškinti, kokie yra pagrindiniai įvairių užpildų privalumai bei trūkumai.

Vilnonis užpildas

Vilnonė antklodė puikiai sugeria drėgmę, todėl tai gali užtikrinti dar kokybiškesnį miegą. Vilnonės antklodės nepritraukia dulkių ir užtikrina komfortą, todėl jas galima naudoti alergiškiems žmonėms ir vaikams 200–250 g/m2 vilnonės antklodės puikiai tinka vasaros sezonui, o storesnės – maždaug 500 g/m2 antklodės neleis sušalti žiemą. Prekyboje galima rasti įvairių tipų vilnonės patalynės: siūlomos merinosų vilnos, kupranugarių vilnos, alpakų vilnos, ir kitų vilnos tipų antklodės. Nors šio tipo patalynė kainuoja brangiau nei sintetinė patalynė, tačiau ji yra kur kas ilgaamžiškesnė.

Pūkų-plunksnų užpildas

Pūkai ir plunksnos jau nuo seno naudojami patalynės užpildai. Tokio tipo antklodės puikiai sugeria drėgmę ir išsaugo šilumą, todėl tai gali garantuoti maksimalų komfortą. Pūkų-plunksnų užpildo antklodės reikalauja tinkamos priežiūros: tokią patalynę svarbu reguliariai iškedenti ir vėdinti lauke.

Šilko užpildas

Šilko užpildas vasaros metu puikiai vėsina, o žiemą – šildo, tad nieko nuostabaus, kad šio tipo užpildas yra labai vertinamas. Šilkinis užpildas puikiai sugeria drėgmę bei garantuoja puikią miego kokybę.

Medvilninis užpildas

Medvilninis užpildas puikiai sugeria drėgmę, leidžia odai kvėpuoti ir apsaugo nuo perkaitimo. Medvilninis užpildas yra labai tvirtas, lengvai prižiūrimas ir higieniškas.

Poliesterio užpildas

Tai – vienas pigiausių pasirinkimų, kuris pasižymi itin paprasta priežiūra. Poliesterio pluoštas yra laidus orui ir puikiai sugeria drėgmę, jis yra ganėtinai lengvas ir higieniškas. Gana dažnai sintetines antklodes galima skalbti skalbimo mašinoje, todėl priežiūra nereikalauja ypatingai didelių pastangų.

Total
0
Dalinasi
Related Posts