Alkoholio bandė išsireikalauti ginklu

Gegužės 7-osios rytas vienoje Radviliškio parduotuvėje prasidėjo neįprastai ir čia dirbančiai pardavėjai prireikė policijos pagalbos. Sulaikytas 46 metų vyras savo elgesį pavadino pokštu, tačiau Baudžiamasis kodeksas tai traktuoja, kaip viešosios tvarkos pažeidimą.

Nuo pat ryto girtavę ir alkoholio pritrūkę trys radviliškiečiai nupėdino į artimiausią parduotuvę. Vyrai parduotuvės slenkstį peržengė apie pusę dešimtos. Kai vienas jų  paprašė alkoholio, pardavėjos atsakymas, jog  alkoholio neparduos, nes juo prekiauti galima tik nuo tik nuo dešimtos valandos, jį labai papiktino. Jis į pardavėją nukreipė daiktą, panašų į pistoletą. Po to apsisuko ir išėjo.

Radviliškio rajono policijos pareigūnai, reaguodami į pardavėjos pranešimą apie ginkluoto vyro vizitą į parduotuvę, įvykio vietos mikrorajone pradėjo jo paiešką. Stiklo gatvėje buvo pastebėtas vyras, kurio požymiai atitiko pardavėjos nurodytuosius. Sulaikytas 46 metų vyras neneigė, kad su savo draugu ir sūnumi tikrai ėjo į parduotuvę, kad su savimi turėjo dujinį revolverį, kurį rytinių išgertuvių metu apžiūrinėjo 52 metų sugėrovo bute ir jį pasiėmė. Ne kartą už įvairius nusikaltimus teistas radviliškietis pareigūnams aiškino, kad nieko sužaloti neketinęs, tik papokštavęs. Tačiau mosavimas ginklu pardavėjai pokštu nepasirodė.

Neblaivus (1,68 prom.) vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam pradėtas ikiteisminis tyrimas ir dėl viešosios tvarkos pažeidimo pareikštas įtarimas. Na, o 52 metų jo draugui, kurio ginklu įtariamasis pasinaudojo, įstatymas taip pat grumoja, nes jis disponavo neregistruotu ginklu, kuriam teisės laikyti neturėjo. Po specialistų išvados, patvirtinančios, kad tai – tikrai dujinis revolveris, bus sprendžiamas klausimas dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo už neteisėtą disponavimą šaunamuoju ginklu.                                            

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts