Absolventai reikalingi savivaldybėms

Šiaulių rajono savivaldybėje lankėsi  ir su rajono meru Antanu Bezaru susitiko Šiaulių universiteto filmavimo grupė – medijų specialistas Tomas Andrijauskas ir rinkodaros specialistė Sonata Tenytė.

Šiaulių universitetas, kviesdamas krašto jaunimą studijuoti paklausioje viešojo administravimo bakalauro studijų programoje ir viešojo valdymo magistro studijų programoje, kuria nedidelės trukmės filmą apie šių studijų svarbą miesto, krašto, apskrities rajonų verslui, įmonėms ir įstaigoms. Universiteto atstovai susitinka su universiteto socialiniais partneriais, kad išgirstų jų nuomonę apie minėtą studijų programą, apie aukštosios mokyklos svarbą visam Šiaulių regionui.

Rajono meras A. Bezaras nedvejodamas filmavimo grupei teigė, kad Šiaulių universitetui turi padėkoti už gerai paruoštus specialistus, nes nemažai universiteto absolventų dirba Šiaulių rajono savivaldybės administracijoje, Savivaldybės įstaigose, stiprina komandas rajone veikiančiose verslo įmonėse.

Taip pat Šiaulių universiteto studentai Savivaldybėje lankosi profesinių praktikų metu, o Savivaldos dieną universiteto studentai trumpam pakeičia darbe net ir merą, vicemerą, skyrių vedėjus, susipažįsta su Savivaldybės darbu ir net išsprendžia kai kuriuos rajono gyventojams aktualius klausimus.

„Nepaprastai gerai, kad Šiauliai turi aukštąją mokyklą, kuri ne tik Šiaulių miestui, bet ir Šiaulių rajonui, visam regionui suteikia gyvasties. Nepaisant visų pertvarkų, aukštajam mokslui Šiauliuose pavyko išsilaikyti. Tai labai gerai ir dėl to, kad regiono jaunimas gali čia mokytis ir dėl to, kad universitetas parengia puikių specialistų, kurie gerai dirba verslo įmonėse, švietimo įstaigose, kuria savo verslus, nes gavo gerą išsilavinimą būtent Šiaulių aukštojoje mokykloje“, – Šiaulių universiteto filmavimo grupei akcentavo rajono meras.

Savivaldybės inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts