12-ame ture pergales šventė lyderiai

Praėjusią savaitę buvo sužaistos 12-ojo turo rungtynės, kurios didelių siurprizų nepateikė. Tačiau po jų padėtis turnyrinėje lentelėje tapo tik painesnė.

Įspūdinga „senukų“ pergalė

Pirmosiose rungtynėse Daugėlių „Flamingas“ agresyviai pasipriešino Gruzdžių „Gruzdžiams“. Nors susitikimą Daugėlių krepšininkai pralaimėjo 63:68, tačiau Gruzdžių krepšininkus privertė paprakaituoti. Pirmąjį kėlinuką „Flamingas“ pralaimėjo rezultatu 10:18, o antrąjį 14:18. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 24:36. Būtent ši persvara ir išgelbėjo „Gruzdžių“ komandą, nes trečiajame kėlinuke jie pralaimėjo „Flamingui“ 9:17, o ketvirtąjį laimėjo vos vieno taško persvara 22:23.

Rezultatyviausi „Flamingo“ komandoje buvo: Martynas Veresovas 18 taškų, Justas Prakapas ir Mantas Sokas po 12 taškų.

„Gruzdžiams“ Karolis Jasotis pelnė 18, o Justas Laimikis prie sunkios pergalės pridėjo 16 taškų.

Kitose rungtynėse Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ rezultatu 176:63 sutriuškino Kuršėnų „Fortūną“.

Pirmąjį kėlinuką  „Kuršėnų senukai“ laimėjo 43:18. Fortūna nesišypsojo „Fortūnai“ ir antrajame kėlinuke, kuriame  „Kuršėnų senukai“ nugalėjo ją 51:22. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 94:40. Po ilgosios pertraukos „Kuršėnų senukai“ toliau triuškino „Fortūną“. Trečiajame kėlinuke jie nugalėjo 52:21, o ketvirtajame – 30:2.

Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Arnas Liulys, įmetęs 41 tašką, ir

Paulius Malčiauskas prie pergalės pridėjęs 37 taškus.

„Fortūnos“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo nei Aivaro Budreckio pelnyti 38, nei Raimondo Savicko įmesti 23 taškai, nes be šių dviejų žaidėjų dar du taškus pelnė Tomas Mirauskas. Ką aikštelėje veikė kiti žaidėjai, taip ir lieka neaišku.

Kuršėnų „Be talento“ ir Kuršėnų „Kristalas-SM Feniksas“ komandų susitikimas neįvyko, todėl pergalė rezultatu 20:0 įskaityta „Kristalui-SM Feniksui“.

Lentelės viršuje ankšta

Po 12-ojo turo rungtynių ir toliau pirmauja Kuršėnų „Kristalas-SM Feniksas“, surinkęs20 taškų ir nepralaimėjęs nė vienų rungtynių.

Antrąją-trečiąją vietas dalijasi „Kužių „Kužiai“ ir Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“. Jų sąskaitoje po 17 taškų.

Joms ant kulnų mina ketvirtoje vietoje esantys Gruzdžių „Gruzdžiai“, kurie savo sąskaitoje turi 16 taškų.

Penktoje vietoje Daugėlių „Flamingas“, kurio sąskaitoje 14 taškų.

Kuršėnų „Be talento“ komanda su 12 taškų – šeštoje vietoje.

Turnyrinės lentelės autsaideris, nė vienerių rungtynių nelaimėjusi Kuršėnų „Fortuna“, turi devynis taškus.

Be pokyčių

Geriausių žaidėjų trejetuke jokių permainų.

Trejetuko lyderiu ir toliau išlieka Kuršėnų „Kristalo-SM Fenikso“ komandos žaidėjas Gintaras Kukanauskas, nuo sezono pradžios įmetęs 299 taškus arba vidutiniškai po 29,9 taško per rungtynes, ir tapęs beveik nepavejamu konkurentams.

Antroje vietoje „įsitaisęs“ Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ žaidėjas Arnas Liulys jau pelnė 245 taškus arba vidutiniškai po 24,5 taško per rungtynes.

Trečioje vietoje „Kužių“ komandos žaidėjas Edvinas Ožemblauskas, įmetęs 168 taškus arba po 16,8 taško per rungtynes.