2021-uosius sutikime saugiai

Sparčiai artėjant Naujųjų metų išvakarėms, labai svarbu kiekvienam pagalvoti ir apie tai, kaip neapkartinti šventės ir saugiai sutikti 2021-uosius.

Deja, bet ne kiekvienas susimąsto, kokius padarinius gali atnešti atsainus požiūris į pirotechnikos naudojimą. Primename, kad su pirotechnikos gaminiais reikia elgtis atsakingai, jais draudžiama naudotis apsvaigus. Sprogstamųjų medžiagų negalima gaminti patiems, jas reikia įsigyti tik specializuotose prekybos vietose, turinčiose išduotus leidimus. Legalus fejerverkų įsigijimas gerokai sumažina tikimybę, kad į rankas paklius netinkamos kokybės, pavojingos sprogstamosios medžiagos.

Nemažiau svarbu atkreipti dėmesį į pirotechnikos gaminių pakuotes – jos turi būti mechaniškai nepažeistos, nedeformuotos, ant jų negali būti skysčių paliktų pėdsakų. Primename, kad fejerverkui nesuveikus, negalima mėginti jį pakartotinai uždegti, nes toks veiksmas gali kainuoti rimtus sveikatos sužalojimus ar net gyvybę. Lauko naudojimui pritaikytų pirotechnikos gaminių nevalia naudoti uždarose patalpose, o jų laikymo (sandėliavimo) vietose, draudžiama naudotis ugnimi, rūkyti ar išbandyti pirotechnikos priemones.

Siekiant užtikrinti sklandžias Naujųjų sutiktuves, būtina rūpintis ne tik savo, bet ir aplinkinių saugumu, todėl fejerverkų jokiu būdu nenukreipkite į žmones, gyvūnus, pastatus ar lengvai užsiliepsnojančius daiktus. Svarbu pasirūpinti, kad vaikai neturėtų galimybės žaisti su pirotechnikos gaminiais ir jų atliekomis.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Orai 

 Balandžio 20-26 dienomis vyraus ankstyvam pavasariui būdingi orai. Saulę dažnai dengs debesys, palynos. Šiandien nuo pat ryto dangumi…