Sveikatinimo viktorina Kuršėnuose

„Ramunės“, „Snieguolės“, „Ramunėlės“ – taip, šie žodžiai yra susiję su viktorina apie mikrobinį atsparumą. Kaip? Tiesiogiai! Tai mūsų šauniųjų Trečiojo amžiaus universiteto studenčių komandų pavadinimai. Būtent šios trys komandos dalyvavo viktorinoje „Mikrobinis atsparumas – kas tai?“.

Visuomenės sveikatos biuras primena, kad jau kurį laiką labai aktuali problema sveikatos apsaugoje yra antibakterinis atsparumas – bakterijų atsparumas antibiotikams. Pastaruoju metu naujų antibiotikų kūrimas itin sulėtėjęs, todėl dedamos didelės pastangos siekiant išsaugoti dabartinių antibiotikų veiksmingumą teikiant sveikatos priežiūros paslaugas.

Viktorina – intelektualus žaidimas. Jo dalyviai varžosi, kas į daugiau klausimų atsakys teisingai apie mikrobinį atsparumą, vaistų vartojimą ir panašiai. Žaidimas sudarytas iš trijų etapų: 5 atviri klausimai, 10 skirtingų klausimų su galimais atsakymo variantais bei viena kūrybinė užduotis – ketureilio kūrimas. Pirmosios buvo „Ramunės“, kurios surinko 23 balus iš 30-ies galimų. Antrąją vietą iškovojo „Ramunėlės“, atsilikusios tik dviem balais, o trečioji liko „Snieguolių“ komanda, kuri surinko 19 balų.

Šį kartą visos komandos buvo apdovanotos rajono Visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais.

Džiugu, kad kaskart susitikę sužinome ką nors naujo, išgirstame, ko negirdėję, pamatome, ko nematę…

Dėkojame rajono Švietimo pagalbos tarnybai už bendradarbiavimą, Trečiojo amžiaus studentams už aktyvų dalyvavimą, entuziazmą bei puikią nuotaiką!

Skaistė DRUPĖ

Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė

VSB nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Dingo vaikinas

Šiaulių apskrities policijos pareigūnai ieško Jungtinėje Karalystėje dingusio Arūno Vaikaso, gim. 1998 m. Vaikino požymiai:apie 179 cm ūgio,…