Šiaulietė džiaugiasi pareigūnų geranoriškumu ir profesionalumu

Šiauliuose gyvenančiai  Aušrai Dimaitienei spalio 12-osios rytas atsiuntė nerimo kupiną žinią – skambino jos 74 metų tėvelis, išvakarėse išėjęs į mišką uogauti ir pasiklydęs. Naktį vyras praleido miške, tačiau ir dieną išsikapanoti iš jo jam nepavyko. Pasiklydėlis nežinojo, kur esąs. Į mišką jis patraukė Aukštelkėje, o kur atsidūrė, nesupranta, įtaria, kad galėjo atsidurti Rėkyvoje, nes mato durpyną ir kažkokį statinį šalia kasamų durpių.
Ieškoti pasiklydėlio išvyko du policijos ekipažai – vienas iš Aukštelkės pusės, kitas – iš Rėkyvos. Vyriausieji patruliai Giedrė Baniulė ir Robertas Zuokas kartu su praktiką atliekančiu Vaidu Pažereckiu susisiekė su Rėkyvą gerai pažįstančiu anksčiau čia gyvenusiu kolega Pauliumi Mamonovu ir pasiteiravo, gal jam žinoma tokia vieta Rėkyvos durpyne, kur stovi kažkoks namelis. Pastarasis nurodytą vietą žinojo ir kolegas nukreipė tinkama linkme. Patruliai, kiek leido pažliugęs kelias, važiavo važiuoti, po to, palikę automobilį, į durpyną patraukė pėsčiomis. Aukštelkėje mišką revizavo Šiaulių  miesto ir rajono policijos komisariato vyresnieji tyrėjai Neringa Visockenė ir  Gintautas Meškauskas. Jie įjungė automobilio garso  signalus, tačiau, susisiekus telefonu  su ieškomuoju, paaiškėjo, kad  jo joks   garsas nepasiekia, tačiau kartkartėmis tolumoje jis išvysta kažkokius  šviesos blykstelėjimus. Paaiškėjo, kad jis mato  Rėkyvoje dirbusių patrulių signalus prožektoriumi. Aukštelkėje dirbę pareigūnai jiems paskambino ir informavo, jog jie eina teisinga kryptimi, nes  ieškomasis mato jų prožektoriaus blykstelėjimus. Po kurio laiko patruliai išvydo ir nurodytą statinį, ir netoli jo  stoviniuojantį pasiklydėlį. Naktį praleidęs medyje, vyras pareigūnų  pasirodymu labai apsidžiaugė ir pasižadėjo sau į mišką daugiau kojos nekelti.
Patruliai pasiklydėlį  parvežė į Raizgių soduose esančius jo namus, o kolegos iš  Aukštelkės –  vyro dviratį, kurį jis buvo  palikęs  pamiškėje.
Šiaulietis buvo surastas per pora valandų nuo pranešimo apie jo dingimą gavimo. Jo dukra Aušra Dimaitienė policijai atsiųstame  laiške dėkojo pareigūnams už operatyvią paiešką ir stebėjosi pareigūnų geranoriškumu bei jų profesionaliu darbu. Su didžiausia pagarba  moteris linki jiems visokeriopos sėkmės. 

Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts