Iš Jomarko moliūgų globos namuose garuos moliūgų sriuba ir moliūgienė

Praėjusį savaitgalį Kuršėnuose vyko rudens gėrybių mugė – Jomarkas, kurio erdvės buvo išdekoruotos įvairiausiais moliūgais. Oranžinius ir žalius, didelius ir mažus moliūgus šventei padovanojo, atsiliepę į Savivaldybės prašymą socialiniame tinkle bei Kuršėnų miesto seniūnijos darbuotojų kreipimąsi, geranoriški ir bendruomeniški rajono gyventojai.

Šventėje moliūgai puošė sceną, naujas erdves – improvizuotas kavines, kurias moliūgais, įvairiais augalais išdekoravo kūrybinga menininkė – Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro darbuotoja Nerilė Bernotienė.

Pasibaigus šventei liko puikiausių moliūgų. Kuršėnų miesto seniūnas Vytautas Gedmontas sutiko su idėja, kad moliūgai būtų padovanoti Kuršėnų vaikų globos namams.

Tuoj po šventės Kuršėnų miesto seniūnijos darbuotojas Albinas Šličius pilną bagažinę šventinių moliūgų nuvežė į Kuršėnų vaikų globos namus.

Kiek džiaugsmo suteikė moliūgai vaikams – puikiai matosi nuotraukose. O šių namų direktorius Feliksas Rudzinskas džiaugėsi, kad žvarbstant rudeniui vaikų globos namuose garuos gardi moliūgų sriuba ir moliūgienė.

Taip rajono žmonių, dovanojusių Jomarko šventei moliūgų, gerumas prasitęsė, pasidaugino ir suteikė džiaugsmo daugybei žmonių net ir po šventės.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Total
0
Dalinasi
Related Posts