Žadžiūniškiai mokėsi vilnos vėlimo paslapčių

   Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti Žadžiūnų biblioteka pakvietė senjorus į edukacinį užsiėmimą „Rankdarbiai iš vilnos“, kurį vedė Šniūraičių kaimo (Radviliškio rajonas) vilnos vėlėjos.

Pasisemti žinių į Žadžiūnų bendruomenės salėje vykusį užsiėmimą atvyko ir Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Žadžiūnų neįgaliųjų padalinio vadovė Ona Niekienė, darbščiųjų būrelio narės: Janina Povilaitienė , Anelė Motiejaitienė, Janina Piščikienė, Aldona Michailova, Gėnė Mejerienė , Laima Laugalienė.

Šniūraičių pramogų ir šokių salės vyresnioji kultūros specialistė Audra Motiejūnienė papasakojo apie vilną, kaip ir kodėl ji veliasi. Kalbėjo apie vėlimo būdus, vėlimo priemones, įrankius.

Šniūraičių kaimo vilnos vėlėjos: Laima Mataitienė, Danguolė Petrauskienė, Aušra Beržinskienė, Audra Motiejūnienė, Neringa Sinkevičienė parodė pramoginę programą, pristatydamos pagamintus dirbinius iš vilnos.

Šis naudingas užsiėmimas geriant kvapnią mėtų arbatą padėjo atsipalaiduoti nuo rudens rūpesčių ir sužinoti naujų ir įdomių dalykų.

Ona SKIRMANTIENĖ
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė
Žadžiūnų bibliotekos nuotr.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts