Už VMI kvitų žaidime laimėtą prizą pirks automobilį

2018 m. liepos 5 d., Šiauliai. Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) praneša, kad Šiaulių apskrityje šalia VMI Kvitų žaidimo beveik 30-ies savaitinių prizų laimėtojų jau yra ir mėnesinio, 5 tūkstančių eurų, prizo laimėtoja. Valstybės dieną ypač pakilia nuotaika pasitinka 59 metų moteris iš Šaukėnų, Kelmės rajono.

Laimėtoja paklausta, kas internete registravo laimingąjį „čekiuką“, nusijuokė. Pati tai padarė, pati užregistravo adresu http://kvituzaidimas.vmi.lt kasos aparato kvitą, kurį gavo apsipirkdama Šiaulių „Dvaro“ turgavietėje. Pasirodo, iš pradžių, kai per televizorių išgirdo apie šį žaidimą, prašė pagalbos sūnaus, tačiau jis skeptiškai nusiteikęs atkalbinėjo ir mamą.

„Pirksiu mašiną, – į kitą klausimą, kur laimėjimą panaudos, atsakė sunkų ir labai atsakingą darbą dirbanti, pati vairuojanti ir į Šiaulius dirbti važinėjanti moteris. – Man tai labai dideli pinigai, o ir šventė bus ypatinga! Ir sūnus iš užsienio grįžta, ir dar rytoj anūkės krikštynos, ir tas laimėjimas, ir dar Mindauginės!“

Iki šios dienos Kvitų žaidime užregistruota beveik 1,5 mln. kasos aparato kvitų. 806 tūkst. kvitų gauta už paslaugas, 648 tūkst. kvitų – už įsigytas prekes turgavietėse. Yra 310 savaitinių (po 200 eurų) ir 7 mėnesinių prizų (po 5000 eurų) laimėtojai.

„Džiaugiamės, kad birželio mėnesio laimėjimas atkeliavo į mūsų kraštą. Raginame prisijungti, dalyvauti žaidime. Tai tik žaidimas, bet su labai svarbiu tikslu – mažinti „šešėlį“. Žmogus dažniau paprašo būtent fiskalinio kvito, nes būtent jis patvirtina, kad mokesčiai už įsigytą prekę ar paslaugą bus sumokėti ir nukeliaus į valstybės biudžetą“, – sako Šiaulių AVMI viršininkė Auksė Tutkutė.

Kvitų žaidime dalyvauti galima registruojant tik fiskalinius kasos aparato kvitus. Toks kvitas apačioje turi fiskalinį logotipą, kurį sudaro trijų raidžių „LTF“ derinys. Kvitų žaidime dalyvauja ne tik už turgavietėse įsigytas prekes gauti kvitai, bet ir visi kavinėse, restoranuose ar valgyklose gauti kasos aparatų kvitai. Pavyzdžiui, pavalgę dienos pietus, gyventojai, nepamiršę užregistruoti kvito http://kvituzaidimas.vmi.lt, gali tikėtis sėkmės.

Gyventojai, laimėję prizus ir norėdami juos atsiimti, per 20 darbo dienų turi kreiptis į artimiausią AVMI aptarnavimo skyrių. Laimėtojai turi pateikti laimingojo kvito originalą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Prizas per 14 darbo dienų bus pervestas laimėtojui. Jei per nustatytą terminą gyventojai nesikreips dėl prizo, piniginis prizas grįš į valstybės biudžetą.

Šiaulių AVMI primena, kad savaitiniame Kvitų žaidime dalyvauja nuo pirmadienio iki sekmadienio gauti kvitai, kurie gali būti registruojami visą savaitę, kitos savaitės pirmadienį paliekant praėjusios savaitės „užmirštiems“ kvitams užregistruoti. Mėnesio žaidimas prasideda kiekvieno mėnesio pirmąją  dieną ir baigiasi paskutinę dieną. Jame dalyvauja visi einamojo mėnesio savaitėmis užregistruoti kvitai, taip pat gali būti registruojami ir tie einamojo mėnesio kvitai, kurie nebuvo užregistruoti konkrečiam savaitiniam žaidimui, tačiau buvo atspausdinti per einamąjį mėnesį. Žaidimo nugalėjai nustatomi antradieniais atsitiktinių skaičių generatoriumi ir informuojami trumpąja SMS žinute, laimingų kvitų sąrašai taip pat skelbiami žaidimo interneto svetainėje bei LNK 18.30 val. Žinių laidoje.

Išsamią informaciją apie Kvitų žaidimą, jo taisykles, prizų atsiėmimo sąlygas galima gauti paskambinus į Mokesčių informacijos centrą telefonu 1882 arba užsukus į artimiausią AVMI aptarnavimo skyrių. Šiaulių AVMI aptarnavimo skyriuose darbuotojai ne tik suteiks informaciją apie Kvitų žaidimą, bet, reikalui esant, padės kvitą ir užregistruoti.

Total
0
Dalinasi
Related Posts