Tyrimas dėl kūno sužalojimo, atskleidė ir tris neteisėto disponavimo narkotinėmis bei psichotropinėmis medžiagomis atvejus

Birželio 11-ąją, prieš šeštą valandą  ryto, Joniškyje, Draugystės g., esančio daugiabučio gyventojus pažadino trenksmas ir pasigirdusios dejonės. Pažvelgę pro langą, žmonės pamatė po langais gulinčią mergaitę. Iškviesti medikai  ją nuvežė į Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko kliniką. Po  apžiūros jai konstatuoti  daugybiniai kūno sužalojimai ir ji paguldyta į vaikų intensyviosios terapijos skyrių.

Tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pradėjo Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai, šiuo metu jis jau perduotas Šiaulių AVPK Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos tyrėjams. Pirminiais duomenimis, mergaitė per balkoną iškrito pati. Tą naktį bute, iš kurio balkono ji iškrito, keleto asmenų kompanija girtavo. Po įvykio minėtą butą  policijos pareigūnai rado užrakintą, nieko jame nebuvo. 18-metis buto šeimininkas, kurio motina išvykusi į užsienį, surastas pas draugus. Jis uždarytas į areštinę. Čia uždarytas ir ten pat sulaikytas jo 19-metis draugas, kuris dalyvavo naktį vykusiose išgertuvėse. Abu vaikinai įtariami vartoję narkotinių medžiagų, paimti tyrimai jų apsvaigimui nustatyti.  Apžiūrėdami naktinio pasilinksminimo vietą Draugystės g. esančiame bute, policijos pareigūnai rado plastikinį maišelį su septyniais folijos gniužulėliais, kuriuose buvo žalios spalvos augalinės kilmės, įtariama, narkotinė medžiaga – marihuana.

Tyrimas parodė, kad sulaikytųjų vaikinų pažįstamų ratas –  priklausomas nuo  narkotinių medžiagų. Pradėti dar du ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Ieškodami 18-mečio buto šeimininko, tyrėjai Žemaičių g. daugiabučio gyvenamojo namo laiptinėje  sulaikė jo 18 metų pažįstamą iš  Joniškio r.,  Tautginių k. Jis elgėsi  neadekvačiai, kalbėjo nerišliai. Joniškio rajono policijos komisariato patalpose apžiūrint sulaikytąjį, iš jo  apatinių  drabužių buvo ištraukta 12  paketėlių, įtariama, taip pat su marihuana.

Užėję  į to paties namo vieną butą, kuriame gyvena sulaikytųjų bendri pažįstami, jame rado 147, įtariama,  psichotropinių tablečių ir paketą su, įtariama, marihuana. Tabletė rasta ir  čia buvusio 18 – mečio šortų kišenėje. Vaikinas taip pat buvo sulaikytas ir uždarytas į  areštinę.

Visiems sulaikytiesiems pateikti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Prašoma atpažinti

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Tyrimui svarbu yra identifikuoti…