Traukinys mirtinai sužalojo moterį

Pirmadienį, apie 14 valandą, Andrijavos kaime (Šiaulių kaimiškoji seniūnija) žuvo traukinio partrenkta moteris.

Apie nelaimę  Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 pranešimas gautas 14 valandą 2 minutės.

Keleivinis traukinys Klaipėda-Vilnius („Pajūrio ekspresas“) kliudė Andrijavos kaime Pervažos gatvėje esančia geležinkelio pervaža ėjusią moterį, kuri vedėsi šuniuką. Nuo susidūrimo vietos traukinys ją dar kelis šimtus metrų vilko geležinkelio bėgiais. Apie 60–70 metų amžiaus nenustatytos tapatybės moteris žuvo įvykio vietoje. Neišgyveno ir kartu su ja buvęs šuniukas.

Lokomotyve įvykio metu buvo du mašinistai. Visą turimą informaciją „Lietuvos geležinkeliai“ perduos policijai, o patys atliks vidinį tyrimą.

Įvykio aplinkybės šiuo metu tikslinamos. Kodėl moteris nepastebėjo atvažiuojančio traukinio ir neišgirdo jo signalų, aiškinasi Šiaulių policija.
Netoli magistralinio kelio Šiauliai-Palanga esanti geležinkelio pervaža, kurioje įvyko tragiška nelaimė, gana judri. Keliu į Voveriškių kaimą arba iš Voveriškių į Šiaulius gana dažnai važiuoja automobiliai, į netoliese esančią Toločių autobusų stotelę, iš kurios galima nuvažiuoti į Šiaulių miestą ar Kuršėnų link, skuba kitoje geležinkelio pusėje ar soduose gyvenantys pėstieji.

„Lietuvos geležinkelių“ duomenimis, praėjusiais metais ant geležinkelio bėgių žuvo trys žmonės. Ankstesniais metais šis skaičius buvo žymiai didesnis: 2017-aisiais žuvo 18, o 2018-aisiais – 12 žmonių.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Rimo JUKNOS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts