Tradicinė gerumo akcija vėl subūrė padėti išpildyti Šiaulių rajono žmonių svajones ir poreikius

Tradicinė kalėdinė Gerumo akcija, burianti geradarius padėti išpildyti Šiaulių rajono šeimų svajones ir organizuojama jau penkioliktąjį kartą, šįkart persikėlė į sausį. Tačiau bėdos ištiktam pagalbos ranką malonu ištiesti ne tik kalėdiniu laikotarpiu – Gerumas laukiamas visada.

Gruodį mus pasiekė Rėkyvos progimnazijos socialinės pedagogės Almos Girdvainienės prašymas padėti jos kuruojamų vaikučių šeimai. Socialiniame būste įsikūrusiems mamytei ir trims jos mažamečiams mokyklinukams trūksta daug ko. Didžiausia šeimos svajonė – skalbimo mašina.

Jautrių širdžių, kaip ir kasmet ilgai ieškoti neprireikė. Nuolatiniai Gerumo akcijos dalyviai – grupelė Šiaulių rajono savivaldybės darbuotojų, Šiaulių rajono ir miesto bendruomenių nariai – nedvejodami atsiliepė į kvietimą padėti socialinių įgūdžių stokojančiai šeimai.

Ir kaip nepatikėti stebuklais. Nei burtų lazdelės neprireikė, o daugiavaikės šeimos namuose jau tyliai sukasi skalbimo mašina „Miele“, vaikučiai savarankiškai ir saugiai šildosi maistą mikrobangų krosnelėje. Atsirado buičiai svarbios priemonės – lygintuvas ir virtuvės „pagalbininkas“ blenderis. O jau dovanų dovanėlių, skanumynų, vaisių, daržovių, drabužėlių… Mūsų širdys virpėjo, matant vaikučių džiaugsmą.

Nei vienas geras poelgis nėra beprasmis. Kiekvienas prisidėjęs prie vargstančiųjų svajonių įgyvendinimo praturtino savo gyvenimą dar vienu prasmingu darbu.

Už nuoširdų prisidėjimą prie Gerumo veiklos, už pasitikėjimą savanoriška iniciatyva didelis ačiū ištikimoms bendramintėms, su kuriomis eilę metų šurmuliuojame kalėdinėje Gerumo veikloje – Šiaulių rajono mero patarėjai Ritai Žadeikytei, Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos direktorei Ilonai Vaičiulienei, Šiaulių rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vyriausiajai specialistei Dianai Martinaitienei, Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vyriausiajai specialistei Editai Šliautarienei. Ypatingas ačiū Editos vaikučiams Agnei ir Jonui, kurie Gerumo dovanėlėmis dalinasi jau aštuntus metus.

Didžiulė pagarba ir dėkingumas kasmet jautriai atsiliepiantiems į Gerumo kvietimą garbiems šiauliečiams Aušrai ir Remigijui Adomaičiams, muzikei Ilmerai Abromavičienei ir Nerijui Abromavičiui, iškilioms visuomenininkėms Izolinai Natalijai Lingienei, Birutei Marijai Musneckienei ir Lidijai Dulevičienei, pedagogėms Neringai Baršauskienei ir Daivai Rozgaitei Ūdrienei, 15-tus metus Gerume dalyvaujantiems Birutei Kemtytei ir ginkūniškiams Agnei ir Nerijui Biručiams, plačios širdies šiaulietėms Jolantai Baldišei ir Mildai Nauckienei. Už rūpestingai ir apgalvotai suruoštas dovanas – skalbiklius, buitines ir higienos priemones, saldumynus ir žaisliukus ačiū šiauliečiui Leopoldui Juodkai. Už nuostabaus grožio vaikiškus drabužėlius, knygas, stalo žaidimus ir kitas dovanas nuoširdus ačiū Rūtai Martinkėnienei ir jos šeimai, o ypač mažajai dukrytei Adrijai, kuri kasmet laukia Gerumo akcijų ir noriai jose dalyvauja. Ačiū naujai prisijungusiems šiauliečiams Zakirui Medžidovui, Faustai Smolenskienei ir Šarūnui Višniauskui.

Kiekvienam prisidėjusiam prie Gerumo dovanų te Gerumas sugrįžta su kaupu!

Gerumo akcijų organizatorė Jolita Donėlienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts