Tėvai ragavo tai, ką kasdien lopšelyje-darželyje valgo jų vaikai   

Nuo šių metų rugsėjo įvestos naujovės vaikų maitinimo įstaigose sulaukė pačių įvairiausių reakcijų ir vertinimų. Neišvengiamai iniciatyva populiarinti sveiką mitybą atėjo ir į Kuršėnų lopšelį-darželį „Buratinas“.

Siekdami išsklaidyti tėvų nerimą dėl vaikų maitinimo, pakvietėme juos į renginį „Maitinamės sveikai ir skaniai“. Po trumpo vaikų pasirodymo, lopšelio-darželio direktorė Violeta Kumžienė susirinkusiems kalbėjo apie naują vaikų maitinimo organizavimą, pristatė naujus dokumentus ir valgiaraščius. Įstaigos dietistė Virginija Šimanskienė pasakojo apie naujus maisto produktus, naujus patiekalus, jų gaminimo ypatumus. Pabrėžė, kad lopšelyje-darželyje reguliuojami cukraus ir druskų kiekiai, naudojami kokybiški riebalai, griežtai ribojami maisto priedai, vartojami viso grūdo miltai, rudieji ryžiai, lęšiai, avinžirniai, pilno grūdo makaronai, vietoj uogienių vartojamos šviežios ir šaldytos uogos, vaisiai ir panašiai.

Netrukus tėvai ragavo tai, ką valgo jų vaikai įstaigoje. Džiaugėsi patiekalų įvairove, daržovių gausa, skaniu maistu.

Nuolat norisi priminti, kad lopšelyje-darželyje vaikai maitinami reguliariai šviežiu, kokybišku, vertingu ir subalansuotu maistu.

Nuoširdžiai dėkojame renginio rėmėjams: ŽŪB „Delikatesas“, pieno perdirbimo koncernui „Žemaitijos pienas“ ir UAB „Sanitex“ už produktus degustacijai.

Auksė BUOŽIENĖ

Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Orai   

Kovo 15-21 dienomis išsilaikys permainingi orai. Savaitgalio pradžioje ciklonas atneš lietų, šlapdribą ir gūsingą vėją. Tačiau jau nuo…