„Tele2“ pristato eSIM paslaugą „Apple“ laikrodžiams: siūlo išskirtinėmis sąlygomis

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ klientai jau gali naudotis eSIM paslauga išmaniuosiuose naujos kartos „Apple“ laikrodžiuose. Ši paslauga leidžia laikrodyje gauti skambučius ir pranešimus net tada, kai telefono neturite kartu su savimi. Dabar pats geriausias metas užsisakyti šią paslaugą – klientų laukia labai patrauklūs pasiūlymai.

Skambučiai – tiesiai į laikrodį

„Tele2“ pradėjo naujausios kartos „Apple“ laikrodžių su eSIM paslauga prekybą. eSIM, kuri yra integruota į „Apple“ laikrodį, leidžia įrenginiui jungtis prie mobiliojo ryšio operatoriaus tinklo. Todėl naudojant šią paslaugą galima skambinti bei gauti skambučius ne tada, kai telefono nėra šalia.

eSIM suteikia galimybę ne tik būti visuomet pasiekiamiems, bet ir naršyti, klausytis muzikos, gauti programėlių pranešimus tiesiai į laikrodį. Tai ypač naudinga sportuojant, būnant gamtoje, vasarą darbuojantis lauke ar kitose situacijose, kai nesinori neštis telefono.

Pažangūs sprendimai

„Tele2“ klientai jau gali rinktis įvairių spalvų ir dydžių „Apple Watch SE“, „Apple Watch Series 9” ir „Apple Watch Ultra 2“ laikrodžių modelius.

Naujosios kartos „Apple“ laikrodžiai yra labai kokybiški, atsparūs vandeniui net iki 100 metrų gylio, itin tiksliai matuoja fizinio aktyvumo rodiklius, o jų pilnai įkrauta baterija veikia iki 18 val. Visi laikrodžiai palaiko ir eSIM paslaugą, suteikiančią dar geresnę naudojimo patirtį – jus galima pasiekti keliuose įrenginiuose vienu metu.

Įsigydami „Apple“ išmanųjį laikrodį, „Tele2” klientai ribotą laikotarpį galės pasinaudoti ypač palankiais pasiūlymais. Dabar įsigyjant „Apple“ išmanųjį laikrodį su 24 mėn. „Tele2“ paslaugų teikimo sutartimi, eSIM paslauga 6 mėn. nieko nekainuos. Taip pat dabar įsigydami laikrodžius klientai gali gauti 3 mėn. nemokamą įrenginio draudimą.

Operatoriaus klientų laukia ir kitas neįtikėtinas pasiūlymas – perkant išmanųjį telefoną „iPhone 15 128GB“ su neribotų GB planu (sutartį sudarant 24 mėn.), laikrodis „Apple Watch SE“ kainuos tik 1 Eur. Sumažintos kainos ribotą laikotarpį bus taikomos ir „Apple Watch Series 9” bei „Apple Watch Ultra 2“ laikrodžių modeliams.

Kaip aktyvuoti eSIM?

Tam, kad naujajame laikrodyje būtų galima naudotis eSIM paslauga, pirmiausiai reikia susieti laikrodį su savo „iPhone“ telefonu ir paslaugą aktyvuoti. Aktyvuoti eSIM paslaugą savo išmaniajame laikrodyje labai paprasta – tai patiems namuose galima padaryti vos kelių mygtukų paspaudimais.

Savo „iPhone“ telefone, susietame su laikrodžiu, atverkite „Apple Watch“ programėlę, joje spauskite „Mobile Service“ arba „Finish Setting Up Your Apple Watch“. Čia pasirinkite „Setup Mobile Service“ ir atlikite kitus ekrane prašomus veiksmus.

Total
0
Dalinasi