Teismo darbuotojai pradeda gerumo akciją „Dovanok knygą“

Gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Šiaulių apylinkės teismo darbuotojai pradeda akciją „Dovanok knygą“. Iki gegužės pabaigos darbuotojai rinks vaikiškas knygas, kurias birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, dovanos Šiaulių rajone kuriamoms naujoms ikimokyklinėms ir priešmokyklinėms vaikų grupėms.

„Beveik kiekvienas iš mūsų namuose turime knygų vaikams. Tikimės, kad mūsų dovanotos knygos ras naujus skaitytojus ir jiems suteiks gerų emocijų“, – apie akciją „Dovanok knygą“ pasakoja Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė Rasa Milvydaitė.

Anot Teismo pirmininkės, atnešime dovanoti tas knygas, kurios yra įdomios, vaikų mėgiamos. Tikimės, kad darbuotojai bus aktyvūs ir geranoriški.

Šiaulių apylinkės teismas, rengdamas akciją „Dovanok knygą“, jungiasi į bendrą Lietuvos teismų organizuojamą renginį, kurio šūkis „Tegyvuoja geri darbai“. 

Kiekvieno teismo iniciatyvos unikalios: perkamos ir dovanojamos naujos ir naudotos knygos, užsakomos žurnalų prenumeratos vaikų krizių centrams, perkami planšetiniai kompiuteriai Vaikų dienos centrams, pildomos nepasiturinčių šeimų vaikų svajonės.

Nijolė Damulė,

Šiaulių apylinkės teismo pirmininko padėjėja

Total
0
Dalinasi
Related Posts