Teisėsaugai žinomas šiaulietis išvadų nedaro – vėl įkliuvo su kontrabandiniais rūkalais

Tarp Panevėžio ir Šiaulių sustabdytame automobilyje „Peugeot 206“ pasieniečiai aptiko 2,5 tūkst. pakelių nelegalių rūkalų. Teisėsaugai gerai žinomas mašiną vairavęs šiaulietis už neteisėtą akcizinių prekių gabenimą teismo jau buvo baustas prieš savaitę, bet išvadų nepadarė. Beje, vyrui atimta teisė vairuoti.

Penktadienį VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Šiaulių pasienio užkardos pareigūnai Šiaulių rajone, kelyje Panevėžys ¬ Šiauliai, sustabdė automobilį „Peugeot 206“ lietuviškais numeriais. Jį vairavo 62-ejų šiaulietis. VSAT pareigūnai jau turėjo informacijos, kad šiuo automobiliu gali būti gabenamas nelegalus krovinys.

Tikrinant šiauliečio dokumentus paaiškėjo, kad jam yra atimta teisė vairuoti. Pasieniečiai „Peugeot 206“ bagažinėje bei salone aptiko 2 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“ ir 500 pakelių cigarečių „Minsk Superslims“ su baltarusiškais akcizo ženklais.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Šiauliečiui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų. Be to, už transporto priemonės vairavimą neturint teisės vyrui buvo skirta 450 eurų bauda.

„Peugeot 206“ vairuotojas po apklausos paleistas skyrus jam kardomąją priemonę rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

Ši asmenybė yra gerai žinoma teisėsaugai – vyras nekart baustas už įvairias nusikalstamas veikas.

Beje, paskutinį kartą už neteisėtą akcizais apmokestinamų prekių gabenimą jis įkliuvo vasarį. Gegužės pradžioje teismas konfiskavo jo tuomet vairuotą automobilį ir skyrė 4300 eurų baudą. Vyras išvadų nepadarė ir po savaitės vėl įkliuvo pasieniečiams kelyje Panevėžys – Šiauliai.

Cigaretės ir automobilis „Peugeot 206“ saugomi Šiaulių pasienio užkardoje.

Total
0
Dalinasi
Related Posts