Taryba patvirtino švietimo įstaigų vadovų pasikeitimus

Antradienį posėdžiavusi rajono Taryba į darbą priėmė du naujus švietimo įstaigų vadovus, paskyrė laikinuosius bei atleido reorganizuojamų mokyklų vadovus.


Paskirti nauji vadovai

Rajono Taryba, atsižvelgdama į pretendentų į Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ direktoriaus pareigas konkurso, įvykusio gegužės 9 dieną, posėdžio protokolą ir Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymą, vienbalsiai paskyrė Natalją Staražinskienę vadovauti Kuršėnų lopšeliui-darželiui „Nykštukas“. Šias pareigas ji eis nuo liepos 8-osios iki 2024-ųjų liepos 8-osios.

Taryba, atsižvelgdama į konkurso posėdžio protokolą, Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymą, paskyrė Ramūną Snarskį nuo šių metų liepos 5 dienos į Kuršėnų meno mokyklos direktoriaus pareigas penkeriems metams.

Rajono meras Antanas Bezaras paskirtiems švietimo įstaigų vadovams įteikė po gėlių puokštę ir palinkėjo sėkmės darbuose.

Pareigų rokiruotės

Rajono Taryba atleido reorganizuojamų mokyklų vadovus: Birutė Banienė atleista iš Gilvyčių mokyklos direktoriaus pareigų, Rasa Jurgaitienė iš Verbūnų mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pavaduotojos ugdymui, atliekančios direktoriaus funkcijas, pareigų.

Rajono Taryba paskyrė Birutę Banienę vadovauti Kurtuvėnų mokyklai-daugiafunkciam centrui iki konkurso būdu bus išrinktas ir priimtas į darbą naujas vadovas.

Taryba Voveriškių mokyklos direktorę Albiną Gulbinienę atleido iš Pakapės mokyklos direktorės pareigų, o laikinai vadovauti      Pakapės mokyklai paskyrė laikinai Šilėnų mokyklai vadovaujančią  Liną Niparavičienę.

Pasitraukė ilgametė vadovė

Rajono taryba pritarė, kad nuo rugpjūčio 22 dienos, šalių susitarimu, būtų nutraukta darbo sutartis, sudaryta su Kužių gimnazijos direktore Roma Meinoriute, kuri šiai švietimo įstaigai vadovavo 31-erius metus.

Tarybos posėdyje dalyvavusi R. Meinoriutė sakė, jog pasitraukti liepė širdis.

„Jeigu mano sprendimas pasitraukti pakeis situaciją gimnazijoje, tai aš to ir linkiu. Bet su skaudančia širdimi tai sakau. Iš tikrųjų mano sprendimas išeiti – gerai jaustis pačiai ir kad kai kurie žmonės, kurie sako, kad jaučiasi blogai, jaustųsi gerai, kad rugsėjo 1-ąją sutiktų švytinčiomis akimis, taip kaip aš ėjau 31-erius metus – su šypsena, su noru ir optimizmu. Linkiu jiems to paties“, – sakė R. Meinoriutė.

Nuo rugpjūčio 23-iosios Kužių gimnazijai, kol konkurse bus išrinktas naujas direktorius, vadovaus Drąsučių mokyklos direktorė Auksė Rasilavičienė.

Saulius JUŠKEVIČIUS

Total
0
Dalinasi
Related Posts