Švietimiečių pasitarime – apie naująjį ugdymo planą 


Švietimo ir sporto skyriaus vadovai bei specialistai, rajono bendrojo ugdymo mokyklų vadovai ir jų pavaduotojai ugdymui rinkosi į pasitarimą dėl naujojo ugdymo plano, kuris bus įgyvendinamas 2019-2020 bei 2020-2021 mokslo metais.

Aktualu yra tai, kad naujasis ugdymo planas jau yra priderintas prie etatinio darbo užmokesčio, kuris jau yra įvestas mokyklose. Pasak Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos Juditos Šertvytienės, mokykloms suteikiama daugiau laisvės ir daugiau galimybių bei savarankiškumo.

Vedėja pabrėžė, kad 80 procentų visų kiekvienos mokyklos lėšų tenka ugdymo planui įgyvendinti, o tai reiškia – mokytojų atlyginimams.

Pasitarime dalyvavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos specialistai, rengę naująjį ugdymo planą, kad rajono mokyklų vadovai iš pirmų lūpų išgirstų ir vieningai suprastų ugdymo plano kryptis bei galėtų jas išnaudoti taip, kad rajono vaikai gautų kokybišką ugdymą. Taip pat pasitarime diskutuota ir apie rajono mokyklų tinklą, mokinių ir darbuotojų skaičiaus pokyčius.

Pagal rajono Savivaldybės inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts