Sveikatinimo diena Daugėlių pagrindinėje mokykloje    

Daugėlių pagrindinėje mokykloje buvo minima sveikatinimo diena. Jos metu 5-10 klasių mokiniams vyko įvairūs su sveikatos gerinimu, pirmosios pagalbos teikimu susiję užsiėmimai.

Sveikatos priežiūros specialistė mokiniams ir mokytojams vedė mankštą su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis. Pasimankštinę vaikai atliko linksmą užduotį, reikalaujančią susikaupimo ir geros koordinacijos – laikyti lazdą ant vieno piršto. Geriausieji buvo apdovanoti rajono Visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais.

Po mankštos, mokiniai kartu su sveikatos priežiūros specialistėmis, keliavo prie gaivinimo manekenų ir mokėsi suteikti pirmąją pagalbą netekus sąmonės ar užspringus.

Po šios užduoties norintys galėjo išbandyti girtumo akinius, taip pat palyginti kaip atrodo to paties svorio raumenų ir riebalų masės.

Sveikatinimo dienai įsibėgėjus, mokiniai sulaukė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus bendruomenės pareigūnų su „Paslapčių kambariu“. Mokiniai pasiskirstė į grupeles po penkis ir kartu bandė įvykdyti įvairias užduotis „Paslapčių kambaryje“.

Viktorija STRAZDINIENĖ

Rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė

Total
0
Dalinasi
Related Posts