Svarbaus kelio remontui Vyriausybė skyrė finansavimą 


Rajono savivaldybę pasiekė žinia iš Vyriausybės, kad iš Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo rezervo lėšų paskirta 552 700 eurų Šiaulių kaimiškosios seniūnijos vietinės reikšmės keliui į Jurgeliškius remontuoti.

Šis rajono Savivaldybei priklausantis kelias veda į Aukštrakių sąvartyną, pavojingų atliekų tvarkytojo UAB „Toksika“ didžiausią padalinį, taip pat – į UAB „Šiaulių vandenys“ nuotekų valyklą.

Rajono meras Antanas Bezaras pabrėžė, kad šis klausimas buvo sprendžiamas ne vienerius metus. Kelias labai išgadintas, duobėtas, juo vyksta gana intensyvus sunkiasvorių automobilių eismas. Į Aukštrakių sąvartyną atliekos vežamos iš viso regiono, taip pat Aukštrakiuose yra Šiaulių miesto savivaldybės įmonės „Šiaulių vandenys“ nuotekų valykla, į kurią važiuoja miesto transportas. Šiuo keliu sunkiasvorės mašinos ne tik iš regiono, bet ir visos Lietuvos važiuoja ir į pavojingų atliekų tvarkymo įmonę UAB „Toksika“.

„Šiaulių rajono savivaldybė dėjo daug pastangų ne vienerius metus, kad tas kelias pagaliau būtų remontuojamas, nes viena Savivaldybė nepajėgi buvo skirti nemažas lėšas keliui, kuriuo naudojasi visas regionas. Visos Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės, ypatingai Seimo narių Stasio Tumėno, Rimos Baškienės pastangų dėka pavyko gauti lėšų šiam svarbiam keliui remontuoti“, – sakė A. Bezaras.

Praėjusią savaitę rajono Tarybos nariai, lankydamiesi UAB „Toksika“, įsitikino, kad kelio remontui lėšos buvo ypatingai reikalingos, nes kelias labai išgadintas, duobėtas, juo važiuoja daug sunkiasvorio transporto. Tarybos nariai akivaizdžiai įsitikino, kad remontuoti šį kelią – būtina ir pasidžiaugė, kad šio svarbaus kelio remontui Vyriausybė pagaliau skyrė finansavimą.

Administracijos direktorius Gipoldas Karklelis pabrėžė, kad šiuo metu Savivaldybės specialistai jau rengia viešųjų pirkimų dokumentaciją, bus vykdomas viešasis pirkimas ir parinktas darbų rangovas.

„Jau šiemet šie pinigai turi būti tikslingai ir protingai panaudoti. Tikimės, kad iki metų pabaigos turėsime gerą, tvarkingą kelią. Tai labai gera naujiena, kad Vyriausybė, rajono meras, Šiaulių krašte išrinkti Seimo nariai susitelkė, kad finansavimas šiam labai reikalingam visam regionui keliui pagaliau atsirastų“, – teigė Savivaldybės administracijos vadovas.

Pagal rajono Savivaldybės inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts