Susisiekimo ministras Marius Skuodis apie kelių būklę ir darbus – su gyventojais, rajono vadovais, Seimo ir Tarybos nariais

Liepos 18-ąją Šiaulių rajono savivaldybėje lankėsi susisiekimo ministras Marius Skuodis, viceministras Julius Skačkauskas bei AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinio direktoriaus patarėjas Remigijus Lipkevičius. Susitikimas su Ginkūnų, Voveriškių, Sutkūnų ir kitų gyvenviečių gyventojais, bendruomenių lyderiais, seniūnaičiais, Savivaldybės meru Česlovu Greičiumi, vicemeru Eimantu Kirkučiu, Administracijos direktoriumi Gipoldu Karkleliu, gausiai susirinkusiais Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nariais vyko Ginkūnų kultūros centro salėje. Dalyvavo ir šį aktualų susitikimą organizavę kraštiečiai Seimo nariai Rima Baškienė, Liudas Jonaitis ir Stasys Tumėnas.

Ginkūnų gyvenvietei ir jos gyventojams labai aktualus ir ilgai neišsprendžiamas klausimas dėl valstybinės reikšmės magistralinio kelio, einančio per gyvenvietę, keliamų problemų – intensyvaus sunkiasvorio transporto eismo, avaringumo, keliamos taršos ir triukšmo. Tarybos narys ginkūniškis Arūnas Grubliauskis, aktyvi Ginkūnų bendruomenė ir jos pirmininkas Darius Mikočionis ministerijos atstovams dar kartą akcentavo, kad sis kelias yra greta mokyklos, poilsio parko ir kitų svarbiausių ir lankomiausių gyvenvietės objektų. Nors jau yra išpirktos žemės, atlikti kiti darbai, tačiau niekaip neprasideda aplinkkelio tiesimas, kuris nuimtų srautą nuo Ginkūnų gyvenvietės. Kitas planas – eismo žiedas, kuris taip pat galėtų šiek tiek pagerinti eismo situaciją Ginkūnuose.

Susisiekimo ministras Marius Skuodis teigė, jog nerealių pažadų negali dalinti, tačiau sprendimų būdų bus ieškoma pasitelkiant ne tik susisiekimo, bet ir, galbūt, kitų ministerijų programas ir lėšas.

Susisiekimo ministras išgirdo Voveriškių bendruomenės pirmininkės Virginijos Januškevičienės, kitų šio kaimo gyventojų prašymą dėl pėsčiųjų tako. Sutkūnų kaimo bendruomenės pirmininkas Darius Narvilas ir seniūnaitė Eglė Narvilė išsakė sutkūniškių problemas dėl saugaus susisiekimo su miestu.

Vėliau svečiai vyko į Kuršėnus, kur apžiūrėjo Gergždelių sankryžą, vieną pavojingiausių mieste – Ventos–Sodo gatvių sankryžą, kurios rekonstrukcijai vis nepavyksta rangovo konkursai. Šiaulių rajono savivaldybės vadovai teigė, kad rangovo konkursą galėtų organizuoti net ne pati Kelių direkcija, o Savivaldybė.

Ministras Marius Skuodis, viceministras Julius Skačkauskas ir patarėjas Remigijus Lipkevičius susitiko ir su Gilvyčių bendruomenės atstovais – dar kartą kalbėta, diskutuota apie kelio asfaltavimo galimybes.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Zigmo Ripinskio, Ritos Žadeikytės nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Orai   

Liepos 27-rugpjūčio 2 dienomis karštis nesitrauks. Savaitgalis bus lietingas, tačiau jau sekmadienį lietus pasitrauks ir įsivyraus kaitra. Rytų…