Startuoja rajono vyrų mėgėjų krepšinio lyga 

Gruodžio 8-ąją, šeštadienį, startuoja Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos (ŠRVMKL) 11-asis sezonas. Jame dalyvaus šešios komandos, tačiau tarp jų neišvysime kai kurių sėkmingai praėjusiame sezone pasirodžiusių komandų.

Pasak lygos vyriausiojo teisėjo Romualdo Juodžio, šiųmečiame sezone žais šešios komandos, nors pradžioje paraiškas buvo pateikę tik penkios: SK „Kuršėnų senukai“, „SM-Feniksas“, „Flamingas“, Gruzdžių „Gruzdžiai“ bei Ginkūnų „Ginkūnai“.

„Paskutinę akimirką į benuvažiuojantį traukinį pavyko „įšokti“ „Šakynos“ komandai, kuri pateikė pareiškimą dalyvauti varžybose paskutinėmis registracijos dienomis. Gaila, tačiau šiemet neišvysime lygos varžybose žaidžiančių praėjusių metų trečiosios vietos laimėtojų „Kužių“ komandos, nebus ir Kuršėnų komandų „Fortūna“ bei „Be talento“, o prie Kuršėnų „SM-Fenikso“ nebeprisijungs „Kristalo“ komanda“, – sakė vyriausiasis teisėjas.

Pasak jo, šiemet lygoje bus sužaista dešimt turų, o po penktojo turo vyks „Mero taurės“ varžybos, kuriose be lygos komandų dalyvaus ir svečių iš Vilniaus krepšinio komanda. Pusfinalio varžybose susitiks 1-4 vietas laimėjusios komandos, kurios išsiaiškins, kas žais mažajame finale ir kovos dėl trečios vietos, o kas sieks lygos čempiono vardo.

Gruodžio 8-ąją pirmieji į aikštelę Stasio Anglickio mokykloje Kuršėnuose išbėgs praėjusios sezono nugalėtojai SK „Kuršėnų senukai“ ir „SN-Feniksas“ krepšininkai. „Kuršėnų senukai“ bandys pateisinti praėjusios sezono nugalėtojo vardą, o „SM-Feniksas“ įrodyti, kad ir be „Kristalo“ gali pakovoti su priešininkais.

Tą pačią dieną Kuršėnuose žais ir kitos komandos: „Flamingas“ susitiks su „Ginkūnais“, o „Šakynos“ komanda su „Gruzdžiais“.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts