Sporto veteranai Kauno sporto halėje

2018 m. liepos 28 d. Kauno sporto halėje vyko sporto šventė, skirta Lietuvos pirmos tautinės olimpiados 80-mečiui.

Šventė prasidėjo sveikinimo kalbomis, olimpiečių linkėjimais susirinkusiems. Rodytas iš įvairių archyvų ir muziejų surinktas ir sumontuotas istorinis, pirmajai Lietuvos tautinei olimpiadai skirtas kino filmas.

Antroji šventės dalis prasidėjo į arenos vidurį ant pakylos vežamu šventiniu tortu, papuoštu 80-čia degančių žvakučių, primenančių šią sukaktį.

Šiaulių rajono delegacija, lydimo mero pavaduotojo Algio Mačiulio, šventėje dalyvavo pristatydama savo regiono patiekalus. Juos gamino sporto veteranės, neįgaliųjų klubo moterys. Kol vieni šventės svečiai ragavo pagal etnoregionus paruoštus patiekalus, kiti šoko ir dainavo skambant atlikėjų kūriniams.

Šiaulių rajono sporto veteranai už galimybę nuvykti į šventę dėkoja Šiaulių rajono administracijai už suteiktą transportą ir parodytą dėmesį.

 

                     Šventės akimirkas kartu stebėjusi Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Orai 

  Liepos 13-19 dienomis bus permainingi orai, beveik kasdien trumpai palynos, griaudės perkūnija, tačiau bus šilta. Šiandien apniukę, lis,…
Skaityti daugiau

Jauki adventinė popietė

Snieguotą šeštadienį, Kuršėnų meno mokyklos ugdytiniai ir mokytojai dalyvavo jaukioje Adventinėje popietėje Šiupylių bendruomenės namuose. Klausytojams skambėjo smuikų…