Sporto šventė Drąsučiuose

Jau septintus metus iš eilės rugpjūčio mėnesį Drąsučiuose organizuojama sporto šventė. Šiemet susirinkusiuosius lepino gražus oras, šventės organizatoriai džiaugėsi dalyvių gausa ir puikia jų nuotaika. Sporto šventė organizuota ir finansuota pagal veiklos sritį „Renginių organizavimas“ 2019 metų nacionalinę paramą kaimo bendruomenių veiklai, bei prisidedant vietos verslininkams: Gintaui Kiseliui, Petrui Galkui, Loretai ir Gintarui Jašinskams, ūkininkams: Mariui Šimkui, Mindaugui Liutvinskui, Antanui Mituzui ir Sigitui Atstopui.

Ši šventė rengiama norint skatinti visuomenės aktyvumą, propaguojant sveiką gyvenimo būdą. Svarbu, kad sportas teiktų malonumą ir padėtų kiekvieną dieną pasitikti sveikiems ir geros nuotaikos.
Sporto šventėje vyko įvairios sportinės varžybos: futbolas, tinklinis, krepšinis, rankų lenkimas, šaškių ir šachmatų turnyras, stalo tenisas lauke, šeimų rungtys. Sportininkai, pasiekę geriausių rezultatų, džiaugėsi ne tik medaliais, taurėmis, bet ir padovanotais suvenyrais.
Sporto šventėje dalyvavo Drąsučių kaimo amatininkai ir ūkininkai, jie pristatė savo gaminius: pintus krepšius, medų, gaminius iš veltinio, įvairius mezginius, medienos darbus. Pageidaujantys galėjo įsigyti norimą prekę.
Šventės metu nemokamai vaikai galėjo išbandyti batutą, sumo imtynininkais tapo apsivilkę specialius kostiumus, populiariausias buvo guminis ledo ritulys ir futbolas.
Prie šio renginio pirmą kartą prisijungė Drąsučių biblioteka, kuri pristatė lauko ir stalo žaidimus suaugusiems ir vaikams. Vieni mėtė žiedus į taikinį, kiti statė, kuo aukštesnius bokštus, o patys mažiausieji ant kilimo jungė medinius pagaliukus ir kūrė žemėlapį. Dalyviai patyrė malonių akimirkų, netrūko azarto ir gerų emocijų.
Visus susirinkusius dalyvius ir žiūrovus džiugino baikerių pasirodymai. Šventės dalyviai buvo vaišinami bendruomenės narių virta sriuba.
Daug dėmesio sulaukė metų šeimos apdovanojimai. 2019 m. Drąsučių kaimo metų šeima tapo Jolita, Rolandas, Tautvaldas ir Aronas Jasnauskai. Visa šeima dalyvauja aktyviai dalyvauja Drąsučių bendruomenės veikloje.
Sporto šventę vainikavo smagi diskoteka ir šventinis fejerverkas. Drąsučių bendruomenė nuoširdžiai dėkoja visiems prisidėjusiems prie šventės įgyvendinimo.

Drąsučių bendruomenės informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts