Smagiai paminėta Tarptautinė šeimos diena 


Tradiciškai Tarptautinę šeimos dieną – Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“ ugdytinių šeimynėlės šventė „Šeimų sporto šventėje“.

Į darželį gausiai susirinko auklėtinių tėvai, sesės, broliai ir kiti šeimos nariai. Aidint iškilmingam maršui dalyvių eisena pradėjo šventę. Visus susirinkusius pasveikino įstaigos direktorė Violeta Kumžienė. Gerą nuotaiką palaikė šokių mokytojos Ingridos Levitaitės parengti smagūs „Peledžiukų“, „Žiogelių“ ir „Bitučių“ grupių ugdytinių šokiai. Pašokusios lietuvių liaudies ratelį „Graži mūsų šeimynėlė“ ir pasimankštinusios, šeimynėlės išbandė jėgas šešiose estafetėse: „Šeimų grandinėlė“, „Kamuoliukų kelionė“, „Įspirk į vartus“, „Įmesk į krepšį“, „Rieda dviratukai“, „Apvažiuok kliūtis“. Didžiausio susidomėjimo sulaukė estafetės su triratukais, kurie nupirkti įgyvendinant projektą „Rieda triratukas – šypsosi vaikiukas“ (projektas iš dalies finansuojamas rajono Savivaldybės kūno kultūros ir sporto projektų rėmimo lėšomis).

Dailės studijoje kiekviena šeimynėlė paliko savo atvaizdą. Šeimų komandos, įveikusios visas užduotis, buvo apdovanotos prizais, kuriuos vaikai turėjo išsirinkti nematydami.

Šventėje vyravo gera nuotaika, džiaugsmas, emocijos. Smagu matyti laimingas ir besišypsančias šeimas, atrandančias laiko pabūti drauge…

Karolis MIKALIŪNAS
Neformaliojo ugdymo mokytojas

Total
0
Dalinasi
Related Posts