Širdies, kraujagyslių ligų (ŠKL) ir cukrinio diabeto (CD) rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programoje – šiaurietiškojo ėjimo pratybos

Mes vyrai ir mums rūpi! Tai yra labai retas, bet gražus vaizdas!

Užsienio ir mūsų šalies patirtis rodo, kad galima išvengti daugelio širdies ir kraujagyslių ligų bei pailginti žmonių gyvenimą. Tam reikia perprasti ligos prigimtį, nustatyti ją skatinančius rizikos veiksnius ir atkakliai su jais kovoti. Pokyčių pirmiausia turime norėti patys ir ryžtis keisti savo gyvenseną.

Tai supratę ir norėdami užkirsti kelią šių ligų raidai, akivaizdžius veiksmus pradėjo atlikti užsispyrę Gruzdžių miestelio vyrai. Jie užtikrintai, nesidairydami atgal žengia savo sveiktos link!
Išklausę šeimos gydytojo, mitybos specialisto bei psichologo rekomendacijų, vyrai pradėjo judėti.

Primename, kad Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, bendradarbiaudamas su Šiaulių rajono pirminiais sveikatos priežiūros centrais, vykdo širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programą.

Kviečiami dalyvauti 40-65 m. amžiaus asmenys arba bet kokio amžiaus suaugę asmenys (turintys padidėjusį arterinį kraujo spaudimą, padidėjusią cholesterolio ar gliukozės koncentraciją kraujyje, antsvorį ar nutukimą, žalingų įpročių).

Norintieji dalyvauti programoje, turi kreiptis į savo šeimos gydytoją arba Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurą.

Išsamesnė informacija teikiama mob. tel. +370 676 83 341, el. paštu vsb.siauliuraj.mokymai@gmail.com

Dalyvavimas programoje yra SAVANORIŠKAS ir NEMOKAMAS. 
Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, visuomenės sveikatos specialistai, vykdantys visuomenės sveikatos stiprinimą

Total
0
Dalinasi
Related Posts